Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1758873726938
Scaune duble pentru autobuze de model Isuzu
Nu a avut loc
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
58 400,00 MDL
Până la termen
expirat
01.10.2025 05:30 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Scaune duble pentru autobuze de model Isuzu
Parametrii achiziției
- CPV
- 34 › 34370000-1 · Scaune pentru autovehicule
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 58 400,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Î.M. "Parcul urban de autobuze" · 58 400,00 MDL · 2025-09-26 → 2025-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
01.10.2025 · 05:30 UTC
Clarificarea condițiilor
26.09.2025 → 27.09.2025 08:30 UTC
Se primesc oferte
27.09.2025 → 01.10.2025 05:30 UTC
Executarea contractului
03.10.2025 → 31.12.2025 06:00 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1 - Scaune duble pentru autobuze de model Isuzu | 34370000-1 Scaune pentru autovehicule | 10 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1 - Scaune duble pentru autobuze de model Isuzu | 58 400,00 MDL | mun.Chişinău str. Sarmizegetusa, 51 | 03.10.2025 → 31.12.2025 | Nereușită |
Documente 5
- anunt de participare.pdf
Documente cu același titlu: 2
- 26.09.2025 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 26.09.2025 · doar metadate · Original ↗
- poza scaune.docx
- specificația de preț.docx
- specificația tehnică.docx
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Nu s-au depus oferte | 01.10.2025 05:30 UTC |