Вернуться в каталог
ocds-b3wdp1-MD-1758718443526
Optimizarea menagementului deșeurilor prin achiziționarea echipamentelor moderne si dotarea gospodariilor din s. Cajba, r. Glodeni.
Завершена
Открытый тендер
·Критерий выбора: Вручную
Оценочная стоимость
1 709 500,00 MDL
До дедлайна
истёк
15.10.2025 06:18 UTC
Лоты
2
Поданные предложения
4
AI-разбор закупки
Как формируется анализ
Проверьте ключевые требования, документы, сроки и возможные риски перед подготовкой предложения.
- основные требования
- необходимые документы
- важные сроки
- риски и ограничения
- цитаты из исходных документов
Закупка завершена — разбор носит справочный характер.
Проанализировать закупку
Бесплатно на старте.
Закупка завершена
Участие в этой процедуре больше невозможно. Ниже — историческая справка: победитель, суммы и результаты. Профильная оценка «подходит ли вам» показывается только для активных закупок.
Итог процедуры: Победитель определён
По данным реестра MTender; мы ничего не досчитываем.
Обзор процедуры
Optimizarea menagementului deșeurilor prin achiziționarea echipamentelor moderne si dotarea gospodariilor din s. Cajba, r. Glodeni.
Параметры закупки
- CPV
- 16 › 16700000-2 · Tractoare
- Категория
- Товары
- Тип процедуры
- Открытый тендер
- Критерий выбора
- Вручную
- Подача предложения
- Электронная подача
- Правовое основание
- Национальное законодательство о закупках
- Финансирование ЕС
- нет
- Плановый бюджет
- 1 709 500,00 MDL
- Лоты можно объединять
- нет
- Порядок подачи (обоснование)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Финансирование
- Primaria s.Cajba · 1 709 500,00 MDL · 2025-09-09 → 2025-12-30
- Критерии допуска
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Этапы процедуры
Опубликовано
10.10.2025 · 06:18 UTC
Разъяснение условий
24.09.2025 → 12.10.2025 06:18 UTC
Принимают предложения
12.10.2025 → 15.10.2025 06:18 UTC
Определение победителя
16.10.2025
Исполнение контракта
17.10.2025 → 30.12.2025 06:00 UTC
Предметы закупки 9
| # | Лот | Предметы закупки | CPV | Количество |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Tractor | 16700000-2 Tractoare | 1 шт. |
| 2 | 1 | Încărcător Frontal | 16700000-2 Tractoare | 1 шт. |
| 3 | 1 | Cupă cu maxilar | 16700000-2 Tractoare | 1 шт. |
| 4 | 1 | Lamă universală | 16700000-2 Tractoare | 1 шт. |
| 5 | 1 | Remorcă | 16700000-2 Tractoare | 1 шт. |
| 6 | 1 | Dispozitiv de agatare tomberon | 16700000-2 Tractoare | 1 шт. |
| 7 | 1 | Vidanja | 16700000-2 Tractoare | 1 шт. |
| 8 | 2 | Tomberon 120 L | 16700000-2 Tractoare | 500 шт. |
| 9 | 2 | Tomberon 240 L | 16700000-2 Tractoare | 20 шт. |
Лоты 2
| # | Лоты | Сумма | Место исполнения | Период поставки/исполнения | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tractor si utilaje | 1 484 500,00 MDL | s.Cajba s.Cajba Glodeni | 17.10.2025 → 30.12.2025 | Присуждено |
| 2 | Tomberoane | 225 000,00 MDL | s.Cajba s.Cajba Glodeni | 17.10.2025 → 30.12.2025 | Присуждено |
Вопросы и ответы 8
24.09.2025 14:09 UTC · Parametrii tehnici
Buna ziua, modificati parametrii tehnici
Ati indicat strict pentru tractorul Deutz Fahr. Nu exista alti producatori conform parametrilor solicitati.
Stare: nou
Descrierea produsului:
Putere motor: 95-100 CP,
4 cilindri și o capacitate de 3950-4100 cc.
Ответ заказчика: conform caietului de sarcini.
24.09.2025 14:17 UTC · Parametrii tehnici solicitati
Modificati parametrii tehnici cu volumul motorului
De ce nu indicati ca exemplu minim 3800 maxim 4800
Din nou publicati pentru FPC Aprocomteh SRL cu tractorul deutz fahr
Ответ заказчика: conform caietului de sarcini.
24.09.2025 14:27 UTC · Caetul de sarcini
Licitatie aranjata pentru un anumit importator.
Din nou incalcare a legii LP131/2015
Este foarte simplu modificind parametrii tehnici cu un diapazon de 15% pentru o concurenta loiala.
Stare: nou
Descrierea produsului:
Putere motor: 95-100 CP,
4 cilindri și o capacitate de 3950-4100 cc.
Cu turbină și intercooler
Unghi de bracaj: 52-58
Transmisie sincronizată cu 5 trepte:
minim 28/30F+12/15R
Greutate minim: 3000 kg.
Lungime: 3900-4000 mm
înălțime: 2600 -2700 mm
Lățime: 1750 - 1950 mm
Ответ заказчика: conform caietului de sarcini.
26.09.2025 06:47 UTC · bilant
in anunt de participare se cere 2019-2021 este corect sau poate
2022-2024
Ответ заказчика: corect 2022-2024
30.09.2025 09:07 UTC · Specificati ce documente se solicita pentru lotul 1 si pentru lotul 2
Va rugam sa indicați ce documente se solicita pentru utilaje si pentru tomberoane.
Apar întrebări la documentele sub numerele 9, 10, 11, 12, va rugam sa le comentați ce se solicita, mai ales prin manualul calității. Dvs achiziționați bunuri si nu servicii sau lucrări. Tot aici, cum documentele susmenționate se aplica la lotul cu tomberoane?
Referitor la certificatele ISO, va rugam sa le solicitați ca opțiune si nu ca temei de a respinge oferta.
Certificatele ISO nu sunt certificate care direct condiționează calitatea bunurilor si nici nu o garantează, sum mai mult ca un ghid.
Tomberoanele se fabrica conform EN840 si dupa el se fac si încercările, si haideți sa comparam cu ISO 10002 care este un ghid internațional pentru gestionarea reclamațiilor a producătorului si nu a OE. Sa spunem lucrurilor pe nume, cum o sa aplice Primăria ISO 10002 in acest caz? Sau se solicita documente pentru ca ele sa fie?
Ответ заказчика: conform caietului de sarcini
08.10.2025 06:11 UTC · conform caietului de sarcini
Stimata instituție, o sa ajungem la ANSC cu răspunsurile Dvs.
Treceți pe link-ul de aici si citiți întrebarea 37. https://tender.gov.md/ro/content/gre%C8%99eli-frecvente-ale-autorit%C4%83%C8%9Bilor-contractante
Va rog ultima data sa modificați caietul de sarcini. Nu sunt producători de tomberoane cu certificat ISO 10002
Ответ заказчика: În urma examinării observațiilor primite și a reevaluării documentației de atribuire, autoritatea contractantă a decis modificarea caietului de sarcini prin eliminarea cerinței privind certificarea ISO 10002.
08.10.2025 08:07 UTC · Lifehack pentru ofertantii care o sa fie pe locurile doi si mai jos. Lotul cu conteinere pentru gunoi.
Dupa cum Primăria răspunde, ei nu au sa modifice documentația, sa le uram succes, dar cei de pe locul doi si mai jos pot depune plângere la ANSC pe baza lipsei certificatului ISO 10002 la viitorul câștigător, caci nimeni din producători care dețin ISO 9001 nu certifica firma dupa 10002, caci cerințele din el sunt in ISO 9001. Acesta licitație va merge spre anulare, degeaba o sa dați oferte si o sa dezvăluiți preturile, caci va fi temei la toți pentru contestare. Primăria prin solicitările sale si-a călcat singura pe coada... si personal lipsit de calificare total. Majoritatea care solicita certificate nici nu înțeleg ce se scrie in certificatul cela
Ответ заказчика: Prin urmare, caietul de sarcini a fost modificat.
08.10.2025 12:14 UTC · Garantie bancara pentru oferta
Stimați membri ai grupului de lucru,
În contextul procedurii de achiziție publică în desfășurare, vă rugăm respectuos să examinați posibilitatea completării condițiilor privind modul de prezentare a garanției pentru ofertă.
Propunem ca, pe lângă varianta existentă de constituire prin transfer bancar direct în contul autorității contractante, să fie prevăzută expres și posibilitatea de prezentare a garanției sub formă de scrisoare de garanție bancară, emisă de o instituție bancară licențiată, conform prevederilor legislației Republicii Moldova.
Argumente în susținerea propunerii:
1.Flexibilitate pentru operatorii economici
2.Siguranță juridică echivalentă
3.Eficiență și rapiditate
4.Practica comună în achizițiile publice
În acest sens, solicităm respectuos modificarea documentației de atribuire astfel încât să fie menționată posibilitatea de prezentare a garanției pentru ofertă și sub formă de scrisoare de garanție bancară, alături de opțiunea existentă de transfer bancar.
Ответ заказчика: Vă mulțumim pentru observația formulată și pentru interesul manifestat față de claritatea documentației de atribuire.
Документы 6
- anunt de participare la licitatie.semnat (3).pdf
- ds_bunuri (3).docx
- duae (2).docx
- coietul de sarcini nou.pdf
- anunt de participare la licitatie.pdf
- coietul de sarcini nou.semnat (1).pdf
Поданные предложения 4
| Участник | Лот | Сумма | Статус | Опубликовано |
|---|---|---|---|---|
| F.P.C. APROCOMTEH S.R.L. | 1 | 1 387 500,00 MDL | На рассмотрении | 13.10.2025 10:47 UTC |
| EXIMOTOR SA | 2 | 202 500,00 MDL | На рассмотрении | 15.10.2025 05:57 UTC |
| F.P.C. APROCOMTEH S.R.L. | 2 | 208 000,00 MDL | На рассмотрении | 13.10.2025 10:48 UTC |
| Efectivgrup | 2 | 224 166,60 MDL | На рассмотрении | 14.10.2025 13:29 UTC |
Решения о присуждении 4
| Поставщик | Лот | Сумма | Статус | Опубликовано |
|---|---|---|---|---|
| F.P.C. APROCOMTEH S.R.L. | 2 | 193 750,00 MDL | Победитель определён | 22.10.2025 06:20 UTC |
| Efectivgrup | 2 | 195 500,00 MDL | Итог не раскрыт | 16.10.2025 12:33 UTC |
| EXIMOTOR SA | 2 | 202 500,00 MDL | Итог не раскрыт | 16.10.2025 12:33 UTC |
| F.P.C. APROCOMTEH S.R.L. | 1 | 1 387 500,00 MDL | Победитель определён | 22.10.2025 06:20 UTC |
Официальные изменения 2
09.10.2025 07:50 UTC
General change of Contract Notice
10.10.2025 06:18 UTC
General change of Contract Notice
Квалификационные критерии 1
Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
- I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
- I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True
Контракты 2
| Поставщик | Лот | Присуждённая сумма | Статус | Опубликовано |
|---|---|---|---|---|
| F.P.C. APROCOMTEH S.R.L. | 1 | 1 387 500,00 MDL | Договор в подготовке | 22.10.2025 11:21 UTC |
| F.P.C. APROCOMTEH S.R.L. | 2 | 193 750,00 MDL | Договор в подготовке | 22.10.2025 11:22 UTC |
Сумму договора источник не публикует — показана сумма решения о присуждении.