Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1757616762001
Serviuciu de verificare metrologică-contor electronic trifazate combi
Anulată
Atribuire directă
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Motivul anulării
incorect introduse datele
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
500,00 MDL
Până la termen
Fără termen
Pentru acest tip de achiziție nu se publică un termen deschis de depunere
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Servicii de laborator
Parametrii achiziției
- CPV
- 71 › 71900000-7 · Servicii de laborator
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Atribuire directă
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 938,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Regiment de Rachete Antiaeriene · 938,00 MDL · 2025-08-08 → 2025-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
11.09.2025 · 19:13 UTC
Se primesc oferte
01.09.2025
Desemnarea câștigătorului
11.09.2025
Executarea contractului
11.09.2025 → 12.09.2025 05:00 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de laborator | 71900000-7 Servicii de laborator | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Serviuciu de verificare metrologică-contor electronic trifazate combi Servicii de laborator
| 500,00 MDL | mun.Chişinău str. Nicolae Testemiteanu | 11.09.2025 → 12.09.2025 | Anulată |
Documente 5
- anexa 7 și 8 .docx
- anunț de participare .docx
- declarația de eligibilitate .docx
- ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021.docx
- duae .doc
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| TECHNO RETAIL | 500,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 11.09.2025 18:59 UTC |
Modificări oficiale 1
11.09.2025 19:13 UTC · Anulare · Anunț de participare
Serviuciu de verificare metrologică-contor electronic trifazate combi
incorect introduse datele