Lot anulat
CPV 16700000-2
Tomberoane
Valoarea lotului
225 000,00
MDL
Închisă
Lot anulat
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
09.09.2025 18:05→ 22.09.2025 17:00
Depunere
22.09.2025 17:00→ 25.09.2025 17:00
Evaluare
întreruptă
Examinate
fără date
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Lot anulat
Obiectul achiziției
2
1
Tomberon 120 L
16700000-2
Tractoare
Cantitate: 500 Bucata
2
Tomberon 240 L
16700000-2
Tractoare
Cantitate: 20 Bucata
Documentele achiziției
4
PDF
coietul de sarcini nou.semnat.pdf
Documentația de atribuire · 09.09.2025 18:05
PDF
anunt de participare la licitatie.semnat.pdf
Documentația de atribuire · 09.09.2025 18:05
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
27.09.2025 → 30.12.2025
94 z.
Locul executării
s.Cajba
s.Cajba Glodeni
-
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 16700000 · în 12 luni: 98 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
70 000,001 709 500,00 MDL
acest lot: 225 000,00 MDL
·în regiunea Glodeni: 5
Istoricul autorității
Calcul Tenderi Primaria s.Cajba · pe toată perioada10
achiziții
6
cu câștigător
0
nedesfășurate
2
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
F.P.C. APROCOMTEH S.R.L.
(3)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 1670 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Procurarea tractorului nou
795 000,00
ofertare până 11.09 12:00
Tractoare cu șenile cu lamă și scarificator ( pentru implementarea PNERP)
30 000 000,00
ofertare până 30.10 00:00
Tractoare
EXIMOTOR SA
890 000,00
finalizat · atribuit
procurarea mijloacelor de transport (incarcator frontal)
S.R.L. "AGROTRAC PRIM"
165 000,00
finalizat · atribuit
Achizitionarea unui tractor multifunctional echipat cu utilaje necesare p-u deservirea gospodariei comunale din s.Puhoi, r.Ialoveni
EXIMOTOR SA
390 000,00
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.