Finalizată
CPV 34351100-3
Lotul nr. 4 Anvelope de model 205/60/16
Valoarea lotului
16 400,00
MDL
Status
Finalizată
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
07.08.2025 16:00→ 12.08.2025 14:30
Depunere
12.08.2025 14:30→ 15.08.2025 15:00
Evaluare
18.08.2025 15:05
Examinate
fără date
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Obiectul achiziției
1
1
Lotul nr. 4 Anvelope de model 205/60/16
34351100-3
Pneuri pentru autovehicule
Cantitate: 8 Bucata
Documentele achiziției
8
PDF
Anexa nr. 24 (Contract-model).signed.pdf
Documentația de atribuire · 07.08.2025 16:00
PDF
Anexe la documentatia standard .signed.pdf
Documentația de atribuire · 07.08.2025 16:00
DOCX
Anexe la documentatia standard.docx
Documentația de atribuire · 07.08.2025 16:00
PDF
Anunț de participare.signed.pdf
Documentația de atribuire · 07.08.2025 16:00
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
09.09.2025 15:49 → 30.12.2025 15:49
112 z.
Locul executării
mun.Chişinău
str. Puskin, 42
-
Context de piață
Calcul Tenderidupă clasa 3435 · în 12 luni: 111 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
2 166,6761 000,00 MDL
acest lot: 16 400,00 MDL
·în regiunea mun. Chișinău: 45
Istoricul autorității
Calcul Tenderi Agentia Servicii Publice · pe toată perioada1551
achiziții
1065
cu câștigător
146
nedesfășurate
356
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
BTS PRO
(374)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 3435 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Lot 1 - Anvelope pentru autobuze
2 900 000,00
ofertare până 04.09 08:30
Lot 2 - Anvelope
10 000,00
ofertare până 04.09 08:30
Anvelope
S.R.L. "GG CARSERVICE"
11 200,00
finalizat · atribuit
procurarea pieselor de schimb
SOCIETATEA PE ACTIUNI "EXIMOTOR"
991,67
finalizat · atribuit
anvelope
S.R.L. "LECA AUTO"
4 666,67
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.