Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1754553549495
servicii de suport tehnic
Anulată
Atribuire directă
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Motivul anulării
Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
20 000,00 MDL
Până la termen
Fără termen
Pentru acest tip de achiziție nu se publică un termen deschis de depunere
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
servicii de suport tehnic
Parametrii achiziției
- CPV
- 71 › 71320000-7 · Servicii de concepţie tehnică
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Atribuire directă
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 300 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- INSTITUTIA PUBLICA "CENTRUL DE INSTRUIRE CONTINUA IN DOMENIU · 300 000,00 MDL · 2025-07-17 → 2025-08-07 · servicii de suport tehnic în vederea pregătirii logistice a materialelor pentru desfășurarea activităților de instruire
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
07.08.2025 · 09:01 UTC
Se primesc oferte
01.07.2025
Desemnarea câștigătorului
07.08.2025
Executarea contractului
18.07.2025 → 31.12.2025 08:02 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | servicii de suport tehnic în vederea pregătirii logistice a materialelor pentru desfășurarea activităților de instruire a Centrului în perioada organizării și desfășurării alegerilor parlamentare din 28 septembrie, 2025 | 71320000-7 Servicii de concepţie tehnică | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | servicii de suport tehnic în vederea pregătirii logistice a materialelor pentru desfășurarea activităților de instruire a Centrului în perioada organizării și desfășurării alegerilor parlamentare din 28 septembrie, 2025 - | 20 000,00 MDL | mun.Chişinău Vasile Alecsandri nr.119 | 18.07.2025 → 31.12.2025 | Anulată |
Documente 0
Documentele nu sunt publicate în sursa oficială.
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| - Prețurile unitare ale câștigătorului: 20 000,00 MDL/buc. | 20 000,00 MDL Suma fără TVA: 20 000,00 | În examinare | 07.08.2025 08:02 UTC |
Modificări oficiale 1
07.08.2025 09:01 UTC · Anulare · Anunț de participare
greșeală tehnică
string
Contracte 1
| Furnizor | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| - | 20 000,00 MDL | Anulată | 07.08.2025 08:02 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.