Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1753334980189
Timbre (mărci poștale)
Anulată
Atribuire directă
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Motivul anulării
Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
6 980,00 MDL
Până la termen
Fără termen
Pentru acest tip de achiziție nu se publică un termen deschis de depunere
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Timbre (mărci poștale)
Parametrii achiziției
- CPV
- 22 › 22410000-7 · Timbre
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Atribuire directă
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 6 980,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- PENITENCIARUL NR.15 - CRICOVA · 6 980,00 MDL · 2025-07-11 → 2025-07-24 · Timbre (mărci poștale)
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
24.07.2025 · 06:04 UTC
Se primesc oferte
01.07.2025
Desemnarea câștigătorului
24.07.2025
Executarea contractului
11.07.2025 → 31.12.2025 05:54 UTC
Obiectele achiziției 8
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Timbre poștale cu nominal de 1,80 lei | 22410000-7 Timbre | 200 buc. |
| 2 | Timbre poștale cu nominal de 2,80 lei | 22410000-7 Timbre | 100 buc. |
| 3 | Timbre poștale cu nominal de 5,00 lei | 22410000-7 Timbre | 100 buc. |
| 4 | Timbre poștale cu nominal de 5,40 lei | 22410000-7 Timbre | 100 buc. |
| 5 | Timbre poștale cu nominal de 5,75 lei | 22410000-7 Timbre | 100 buc. |
| 6 | Timbre poștale cu nominal de 11,00 lei | 22410000-7 Timbre | 100 buc. |
| 7 | Timbre poștale cu nominal de 13,50 lei | 22410000-7 Timbre | 100 buc. |
| 8 | Timbre poștale cu nominal de 15,50 lei | 22410000-7 Timbre | 50 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Timbre poștale - | 6 980,00 MDL | or.Cricova Luceafarul nr.9 | 11.07.2025 → 31.12.2025 | Anulată |
Documente 0
Documentele nu sunt publicate în sursa oficială.
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| ÎNTREPRINDEREA DE STAT POŞTA MOLDOVEI Prețurile unitare ale câștigătorului: 1,80 MDL/buc. · 2,80 MDL/buc. · 5,00 MDL/buc. · 5,40 MDL/buc. · 5,75 MDL/buc. · 11,00 MDL/buc. · 13,50 MDL/buc. · 15,50 MDL/buc. | 6 980,00 MDL Suma fără TVA: 6 980,00 | În examinare | 24.07.2025 05:58 UTC |
Modificări oficiale 1
24.07.2025 06:04 UTC · Anulare · Anunț de participare
Eroare la completare
string
Contracte 1
| Furnizor | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| ÎNTREPRINDEREA DE STAT POŞTA MOLDOVEI | 6 980,00 MDL | Anulată | 24.07.2025 05:58 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.