Finalizată
CPV 32400000-7
Achiziționarea radiomodulelor - pentru ”Floresti-gaz” SRL
Valoarea lotului
552 024,00
MDL
Atribuit
512 500,00
PARTENER ENERGO · 25.08.2025 18:18
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
15.07.2025 15:09→ 30.07.2025 10:00
Depunere
30.07.2025 10:00→ 15.08.2025 10:00
Evaluare
15.08.2025 10:00
Examinate
25.08.2025 18:18
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit
PARTENER ENERGO · 512 500,00 MDL · 25.08.2025 18:18
Obiectul achiziției
1
1
Achiziționarea radiomodulelor - pentru ”Floresti-gaz” SRL
32400000-7
Reţele
Cantitate: 615 Bucata
Documentele achiziției
403 Anunt de participare radiomodule 2025 SIA RSAP 2
Specificații tehnice · 15.07.2025 15:09
03 Anunt de participare radiomodule 2025 SIA RSAP 2
Specificații tehnice · 15.07.2025 15:09
04 Documentatie de atribuire Radiomodule 2025 SIA RSAP 2 BAP
Specificații tehnice · 15.07.2025 15:09
04 Documentatie de atribuire Radiomodule 2025 SIA RSAP 2
Specificații tehnice · 15.07.2025 15:09
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
01.09.2025 → 31.10.2025
60 z.
Locul executării
mun.Chişinău
Floresti
Floresti
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 32400000 · în 12 luni: 340 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
150,0029 166,00 MDL
acest lot: 552 024,00 MDL · mai scump decât 90 % din achiziții
·în regiunea mun. Chișinău: 72
Istoricul autorității
Calcul Tenderi SRL ”Chișinău-gaz” · pe toată perioada217
achiziții
169
cu câștigător
7
nedesfășurate
73
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
PARTENER ENERGO
(39)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 3240 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
SERVICII COMUNICATII ELECTRONICE
SOCIETATEA PE ACTIUNI MOLDCELL
550,00
finalizat · atribuit
Servicii de asigurare a accesului la internet
SOCIETATEA PE ACTIUNI MOLDTELECOM
508,33
finalizat · atribuit
SEVICIU DE INTERNET FIX
I.M. ORANGE MOLDOVA S.A.
5 916,67
finalizat · atribuit
SEVICIU DE INTERNET FIX
I.M. ORANGE MOLDOVA S.A.
291,67
finalizat · atribuit
Achiziționarea echipamentelor de rețea Cisco Catalyst 9300L și a licențelor aferente
BTS PRO
13 000,00 USD
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.