Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1752239586502
Bumvinil în asortiment
Nu a avut loc
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
157 617,00 MDL
Până la termen
expirat
17.07.2025 13:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Materie primă din hârtie cu înveliş din PVC de diferite culori, ce se foloseşte la confecţionarea mapelor, dosarelor etc.
Densitate: 230 gr/m2 ± 20gr/m2
Ambalare : Rulou
Dimensiune rulou:
83 cm (± 1 cm) x 150 m (± 0.1 m)
Culoare: roșie, albastru închis, verde, neagră
Garanție: minim 12 luni din data livrării
Parametrii achiziției
- CPV
- 37 › 37820000-2 · Articole pentru lucrări de artă
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 157 617,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Agentia Servicii Publice · 157 617,00 MDL · 2025-07-11 → 2025-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
17.07.2025 · 13:00 UTC
Clarificarea condițiilor
11.07.2025 → 14.07.2025 08:00 UTC
Se primesc oferte
14.07.2025 → 17.07.2025 13:00 UTC
Executarea contractului
28.07.2025 → 30.12.2025 14:16 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Bumvinil în asortiment | 37823000-3 Hârtie rezistentă la grăsimi şi alte articole din hârtie | 1 867 m² |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bumvinil în asortiment Materie primă din hârtie cu înveliş din PVC de diferite culori, ce se foloseşte la confecţionarea mapelor, dosarelor etc.
Densitate: 230 gr/m2 ± 20gr/m2
Ambalare : Rulou
Dimensiune rulou:
83 cm (± 1 cm) x 150 m (± 0.1 m)
Culoare: roșie, albastru închis, verde, neagră
Garanție: minim 12 luni din data livrării
| 157 617,00 MDL | mun.Chişinău str. Puskin, 42 | 28.07.2025 → 30.12.2025 | Nereușită |
Documente 8
- anexa nr. 24 .docx
- anexe la documentatia standard .signed.pdf
- anexe la documentatia standard.docx
- anunt de participare .signed.pdf
- declaratia beneficiarilor efectivi .signed.pdf
- declaratia beneficiarilor efectivi.doc
- declaratie de eligibilitate.docx
- declaratie de eligibilitate.signed.pdf
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Nu s-au depus oferte | 17.07.2025 13:00 UTC |