Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1752075585572
Grupul de Pompare Elicoidală Orizontală cu Reductor
Nu a avut loc
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
300 000,00 MDL
Până la termen
expirat
16.07.2025 20:30 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Grup Pompare Elicoidal Orizontal cu Reductor, tip GPEO-30X12-R
pentru pomparea țițeiului
Parametrii achiziției
- CPV
- 42 › 42120000-6 · Pompe şi compresoare
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 300 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Expediția Hidro-Geologică din Moldova · 300 000,00 MDL · 2025-07-09 → 2025-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
16.07.2025 · 20:30 UTC
Clarificarea condițiilor
10.07.2025 → 13.07.2025 20:30 UTC
Se primesc oferte
13.07.2025 → 16.07.2025 20:30 UTC
Executarea contractului
18.07.2025 → 15.08.2025 15:00 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Grup Pompare Elicoidal Orizontal cu Reductor, tip GPEO-30X12-R pentru pomparea țițeiului | 42122180-5 Pompe de combustibil | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Grupul de Pompare Elicoidală Orizontală cu Reductor Grup Pompare Elicoidal Orizontal cu Reductor, tip GPEO-30X12-R
pentru pomparea țițeiului | 300 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Mitropolit Dosoftei 156 | 18.07.2025 → 15.08.2025 | Nereușită |
Documente 3
- anunț de participare grup pompare ehgeom.semnat.pdf
- grup pompare caiet de sarcini.semnat.pdf
- duae.doc
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Nu s-au depus oferte | 16.07.2025 20:30 UTC |