Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1751270837772
Servicii de capturare, transportare, sterilizare, vaccinare, deparazitare, înregistrare (microcipare) și întreținere a câinilor cu/fără stăpân și agresivi din or. Codru
Nu a avut loc
Achiziție de valoare mică
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
575 000,00 MDL
Până la termen
expirat
13.07.2025 07:00 UTC
Loturi
3
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Servicii de capturare, transportare, sterilizare, vaccinare, deparazitare, înregistrare (microcipare) și întreținere a câinilor cu/fără stăpân și agresivi din or. Codru
Parametrii achiziției
- CPV
- 85 › 85200000-1 · Servicii veterinare
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 575 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Primăria or.Codru · 575 000,00 MDL · 2025-06-30 → 2025-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
13.07.2025 · 07:00 UTC
Clarificarea condițiilor
30.06.2025 → 05.07.2025 07:00 UTC
Se primesc oferte
05.07.2025 → 13.07.2025 07:00 UTC
Executarea contractului
15.07.2025 → 31.12.2025 09:12 UTC
Obiectele achiziției 3
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Servicii de sterilizare,vaccinare, deparazitare internă șiexternă și înregistrare (microcipare) a câinilor cu\fără stăpân din or. Codru | 85200000-1 Servicii veterinare | 250 capete |
| 2 | 2 | Servicii de capturare, transportare a câinilor fără stăpân din or. Codru | 85200000-1 Servicii veterinare | 200 capete |
| 3 | 3 | Servicii de capturare, întreținere și transportare a câinilor agresivi | 85200000-1 Servicii veterinare | 50 capete |
Loturi 3
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de sterilizare, vaccinare, deparazitare internă și externă și înregistrare (microcipare) a câinilor cu\fără stăpân din or. Codru Servicii de sterilizare,vaccinare, deparazitare internă și externă și înregistrare (microcipare) a câinilor cu\fără stăpân din or. Codru | 300 000,00 MDL | or.Codru (mun. Chişinău) str.Costiujeni, 8 | 15.07.2025 → 31.12.2025 | Nereușită |
| 2 | Servicii de capturare, transportare a câinilor fără stăpân din or. Codru | 160 000,00 MDL | or.Codru (mun. Chişinău) str.Costiujeni, 8 | 15.07.2025 → 31.12.2025 | Nereușită |
| 3 | Servicii de capturare, întreținere și transportare a câinilor agresivi | 115 000,00 MDL | or.Codru (mun. Chişinău) str.Costiujeni, 8 | 15.07.2025 → 31.12.2025 | Nereușită |
Documente 5
- anunt de participare caini repetat 3.pdf
- caiet de sarcini caini fara stapan.docx
- documentatie standart.docx
- duae.doc
- rechizite oferta.pdf
Decizii de atribuire 3
| Furnizor | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | — | Nu s-au depus oferte | 13.07.2025 07:00 UTC | |
| 2 | — | Nu s-au depus oferte | 13.07.2025 07:00 UTC | |
| 3 | — | Nu s-au depus oferte | 13.07.2025 07:00 UTC |