Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1751269807247
Servicii de capturare, transportare, sterilizare, vaccinare, deparazitare, înregistrare (microcipare) și întreținere a câinilor cu/fără stăpân și agresivi din or. Codru
Anulată
Achiziție de valoare mică
·Criteriu de atribuire: Automat
Motivul anulării
Eroare la redactarea procedurii
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
575 000,00 MDL
Până la termen
expirat
13.07.2025 06:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Servicii de capturare, transportare, sterilizare, vaccinare, deparazitare, înregistrare (microcipare) și întreținere a câinilor cu/fără stăpân și agresivi din or. Codru
Parametrii achiziției
- CPV
- 85 › 85200000-1 · Servicii veterinare
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 575 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Primăria or.Codru · 575 000,00 MDL · 2025-06-30 → 2025-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
30.06.2025 · 08:05 UTC
Clarificarea condițiilor
30.06.2025 → 05.07.2025 06:00 UTC
Se primesc oferte
05.07.2025 → 13.07.2025 06:00 UTC
Executarea contractului
15.07.2025 → 31.12.2025 09:01 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de capturare, transportare, sterilizare, vaccinare, deparazitare, înregistrare (microcipare) și întreținere a câinilor cu/fără stăpân și agresivi din or. Codru | 85200000-1 Servicii veterinare | 1 capete |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de capturare, transportare, sterilizare, vaccinare, deparazitare, înregistrare (microcipare) și întreținere a câinilor cu/fără stăpân și agresivi din or. Codru Servicii de capturare, transportare, sterilizare, vaccinare, deparazitare, înregistrare (microcipare) și întreținere a câinilor cu/fără stăpân și agresivi din or. Codru | 575 000,00 MDL | or.Codru (mun. Chişinău) str.Costiujeni, 8 | 15.07.2025 → 31.12.2025 | Anulată |
Documente 5
- anunt de participare caini repetat 3.pdf
- caiet de sarcini caini fara stapan.docx
- documentaie standart proiect 2024 original — копия (1).docx
- rechizite oferta.pdf
- duae.doc
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Lot anulat | 30.06.2025 08:05 UTC |
Modificări oficiale 1
30.06.2025 08:04 UTC · Anulare · Anunț de participare
Servicii de capturare, transportare, sterilizare, vaccinare, deparazitare, înregistrare (microcipare) și întreținere a câinilor cu/fără stăpân și agresivi din or. Codru
Eroare la redactarea procedurii