Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1750013227034
Achizitionarea timbrelor ( denumite in continuare Bunuri) si serviciilor de receptionare,prelucrare si expediere a trimiterilor postale ( denumite in continuare Servicii),in conformitate cu tarifele in vigoare
Anulată
Atribuire directă
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Motivul anulării
Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
90 000,00 MDL
Până la termen
Fără termen
Pentru acest tip de achiziție nu se publică un termen deschis de depunere
Loturi
2
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Achizitionarea timbrelor ( denumite in continuare Bunuri) si serviciilor de receptionare,prelucrare si expediere a trimiterilor postale ( denumite in continuare Servicii),in conformitate cu tarifele in vigoare
Parametrii achiziției
- CPV
- 64 › 64100000-7 · Servicii poştale şi de curierat
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Atribuire directă
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 90 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- PRIMARIA ORASULUI CAUSENI · 90 000,00 MDL · 2025-03-04 → 2025-06-15 · Achizitionarea timbrelor ( denumite in continuare Bunuri) si serviciilor de receptionare,prelucrare si expediere a trimi
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
15.06.2025 · 18:56 UTC
Se primesc oferte
01.03.2025
Desemnarea câștigătorului
15.06.2025
Executarea contractului
20.02.2025 → 31.12.2025 18:50 UTC
Obiectele achiziției 2
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Achizitionarea timbrelor ( denumite in continuare Bunuri) si serviciilor de receptionare,prelucrare si expediere a trimiterilor postale ( denumite in continuare Servicii),in conformitate cu tarifele in vigoare | 64100000-7 Servicii poştale şi de curierat | 1 buc. |
| 2 | 2 | Achizitionarea timbrelor ( denumite in continuare Bunuri) si serviciilor de receptionare,prelucrare si expediere a trimiterilor postale ( denumite in continuare Servicii),in conformitate cu tarifele in vigoare | 64100000-7 Servicii poştale şi de curierat | 1 buc. |
Loturi 2
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Achizitionarea timbrelor ( denumite in continuare Bunuri) si serviciilor de receptionare,prelucrare si expediere a trimiterilor postale ( denumite in continuare Servicii),in conformitate cu tarifele in vigoare - | 40 000,00 MDL | or.Căuşeni Mesterul Radu nr.3 | 20.02.2025 → 31.12.2025 | Anulată |
| 2 | Achizitionarea timbrelor ( denumite in continuare Bunuri) si serviciilor de receptionare,prelucrare si expediere a trimiterilor postale ( denumite in continuare Servicii),in conformitate cu tarifele in vigoare - | 50 000,00 MDL | or.Căuşeni Mesterul Radu nr.3 | 20.02.2025 → 31.12.2025 | Anulată |
Documente 0
Documentele nu sunt publicate în sursa oficială.
Decizii de atribuire 2
| Furnizor | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| POSTA MOLDOVEI I.S. Prețurile unitare ale câștigătorului: 40 000,00 MDL/buc. | 1 | 40 000,00 MDL Suma fără TVA: 40 000,00 | În examinare | 15.06.2025 18:53 UTC |
| POSTA MOLDOVEI I.S. Prețurile unitare ale câștigătorului: 50 000,00 MDL/buc. | 2 | 50 000,00 MDL Suma fără TVA: 50 000,00 | În examinare | 15.06.2025 18:53 UTC |
Modificări oficiale 1
15.06.2025 18:56 UTC · Anulare · Anunț de participare
MENTIONAT INSTITUTIA PERSOANA FIZICA
string
Contracte 2
| Furnizor | Lot | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| POSTA MOLDOVEI I.S. | 1 | 40 000,00 MDL | Anulată | 15.06.2025 18:53 UTC |
| POSTA MOLDOVEI I.S. | 2 | 50 000,00 MDL | Anulată | 15.06.2025 18:53 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.