RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1749634713426

Achiziționarea și instalarea echipamentelor pentru accesul persoanelor cu dezabilității locomotorii în incinta clădirii administrative din str. A. Russo nr.1 aflată in gestiunea I.P. DGACG RM

Nu a avut loc Achiziție de valoare mică ·Criteriu de atribuire: Manual
Valoare estimată
500 000,00 MDL
Până la termen
expirat
19.06.2025 06:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Achiziționarea și instalarea echipamentelor pentru accesul persoanelor cu dezabilității locomotorii în incinta clădirii administrative din str. A. Russo nr.1 aflată in gestiunea I.P. DGACG RM- în conformitate cu cerințele stipulate in caietul de sarcini și anunțul de participare

Parametrii achiziției

CPV
4242400000-0 · Echipamente de ridicare şi de manipulare şi piese ale acestora
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Manual
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
500 000,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Direcția generală pentru administrarea clădirilor Guvernului Republicii Moldova · 500 000,00 MDL · 2025-06-11 → 2025-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
19.06.2025 · 06:00 UTC
Clarificarea condițiilor
11.06.2025 → 16.06.2025 05:00 UTC
Se primesc oferte
16.06.2025 → 19.06.2025 06:00 UTC
Executarea contractului
23.06.2025 → 31.12.2025 10:49 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Echipament (platforme)pentru accesul persoanelor cu dezabilități locomotorii42400000-0
Echipamente de ridicare şi de manipulare şi piese ale acestora
2 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Echipament (platforme)pentru accesul persoanelor cu dezabilități locomotorii
Echipament (platforme)pentru accesul persoanelor cu dezabilități locomotorii - în conformitate cu cerințele stipulate ăîn caietul de sarcini și anunțul de participare
500 000,00 MDLmun.Chişinău
Piața Marii Adunări Naționale, 1
23.06.2025 → 31.12.2025Nereușită

Documente 6

  • anunt de participare.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire11.06.2025
    Documente cu același titlu: 2
  • caiet de sarcini.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire11.06.2025
  • duae.doc
    doar metadateDocumentația de atribuire11.06.2025
  • ds_bunuri_servicii.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire11.06.2025
  • anexa nr. 22 si 23 . docx.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire11.06.2025

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Nu s-au depus oferte19.06.2025 06:00 UTC