RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1746427913674

Televizor

Finalizată Achiziție de valoare mică (micro) ·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
20 000,00 MDL
Până la termen
expirat
19.05.2025 07:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
3
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Televizor

Parametrii achiziției

CPV
3232200000-5 · Aparate de emisie pentru radiotelefonie, radiotelegrafie, radiodifuziune şi televiziune
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
20 000,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Consiliul Raional Anenii Noi · 20 000,00 MDL · 2025-05-05 → 2025-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
05.05.2025 · 06:56 UTC
Clarificarea condițiilor
05.05.2025 → 12.05.2025 07:00 UTC
Se primesc oferte
12.05.2025 → 19.05.2025 07:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
19.05.2025
Executarea contractului
21.05.2025 → 31.05.2025 06:55 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Televizor32200000-5
Aparate de emisie pentru radiotelefonie, radiotelegrafie, radiodifuziune şi televiziune
1 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Televizor20 000,00 MDLor.Anenii Noi
str. Piaţa 31August 4
21.05.2025 → 31.05.2025Atribuit

Documente 4

  • anunt participare televizor.semnat.pdf
    doar metadateAnunț de participare05.05.2025
  • specificatia tehnica televizor.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire05.05.2025
    Documente cu același titlu: 2
  • specificatia tehnica televizor.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire05.05.2025

Oferte depuse 3

OfertantValoareaStatusPublicat
Evrinet19 957,50 MDLÎn examinare16.05.2025 14:27 UTC
Xpert PC19 890,00 MDLÎn examinare17.05.2025 09:42 UTC
BTS PRO21 580,00 MDLÎn examinare16.05.2025 14:42 UTC

Decizii de atribuire 3

FurnizorValoareaStatusPublicat
Xpert PC19 890,00 MDLOfertele au fost respinse19.05.2025 10:46 UTC
Evrinet19 957,50 MDLCâștigător desemnat22.05.2025 06:53 UTC
BTS PRO21 580,00 MDLRezultat nedivulgat19.05.2025 07:00 UTC

Criterii de calificare 1

Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
  • I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
  • I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True

Contracte 1

FurnizorSuma atribuităStatusPublicat
Evrinet19 957,50 MDLContract în pregătire22.05.2025 06:53 UTC

Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.