Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1746426629113
Aparate cu aer condiționat
Anulată
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Motivul anulării
greșală
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
100,00 MDL
Până la termen
expirat
19.05.2025 08:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Aparate cu aer condiționat
Parametrii achiziției
- CPV
- 39 › 39700000-9 · Aparate de uz casnic
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 20 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Consiliul Raional Anenii Noi · 20 000,00 MDL · 2025-05-05 → 2025-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
05.05.2025 · 06:43 UTC
Clarificarea condițiilor
05.05.2025 → 12.05.2025 07:00 UTC
Se primesc oferte
12.05.2025 → 19.05.2025 08:00 UTC
Executarea contractului
21.05.2025 → 16.06.2025 06:32 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Aparate cu aer condiționat | 39700000-9 Aparate de uz casnic | 2 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Aparate cu aer condiționat | 100,00 MDL | or.Anenii Noi str. Piaţa 31August 4 | 21.05.2025 → 16.06.2025 | Anulată |
Documente 4
- anunt participare aparate de aer condiţionat.semnat.pdf
- specificatia tehnica conditioner.docx
Documente cu același titlu: 2
- 05.05.2025 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 05.05.2025 · doar metadate · Original ↗
- specificatia tehnica conditioner.pdf
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Lot anulat | 05.05.2025 06:43 UTC |
Modificări oficiale 3
05.05.2025 06:34 UTC
General change of Contract Notice
05.05.2025 06:40 UTC
General change of Contract Notice
05.05.2025 06:43 UTC · Anulare · Anunț de participare
Aparate cu aer condiționat
greșală