RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1745415079119

Servicii de transport pasageri (transportarea angajaților domiciliu-serviciu-domiciliu)

Anulată Licitație deschisă ·Criteriu de atribuire: Automat

Motivul anulării

Redactarea procedurii (redactarea valoarii estimative)

Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.

Valoare estimată
1 917 790,00 MDL
Până la termen
expirat
13.05.2025 14:00 UTC
Loturi
4
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Servicii de transport pasageri (transportarea angajaților domiciliu-serviciu-domiciliu)

Parametrii achiziției

CPV
6060100000-9 · Servicii de transport rutier
Categorie
Servicii
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
3 117 779,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Aeroportul International Chisinau · 3 117 779,00 MDL · 2025-04-23 → 2026-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
23.04.2025 · 13:42 UTC
Clarificarea condițiilor
23.04.2025 → 03.05.2025 14:00 UTC
Se primesc oferte
03.05.2025 → 13.05.2025 14:00 UTC
Executarea contractului
19.05.2025 → 30.12.2026 14:36 UTC

Obiectele achiziției 4

#LotObiectele achizițieiCPVCantitate
11servicii60100000-9
Servicii de transport rutier
17 lună lucrătoare
22servicii60100000-9
Servicii de transport rutier
17 lună lucrătoare
33servicii60100000-9
Servicii de transport rutier
17 lună lucrătoare
44servicii60100000-9
Servicii de transport rutier
17 lună lucrătoare

Loturi 4

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Servicii de transport pasageri Aeroport-Băcioi460 951,00 MDLmun.Chişinău
bd. Dacia, 80/3
19.05.2025 → 30.12.2026Anulată
2Servicii de transport pasageri Aeroport-Țîpala756 800,00 MDLmun.Chişinău
bd. Dacia, 80/3
19.05.2025 → 30.12.2026Anulată
3Servicii de transport pasageri Aeroport-Ciocana348 890,00 MDLmun.Chişinău
bd. Dacia, 80/3
19.05.2025 → 30.12.2026Anulată
4Servicii de transport pasageri Aeroport-Buiucani351 149,00 MDLmun.Chişinău
bd. Dacia, 80/3
19.05.2025 → 30.12.2026Anulată

Documente 4

  • anunț de participare.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire23.04.2025
  • itinerarii, rute, specificații.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire23.04.2025
  • duae_ro_0.doc
    doar metadateDocumentația de atribuire23.04.2025
  • ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (1).docx
    doar metadateDocumentația de atribuire23.04.2025

Decizii de atribuire 4

FurnizorLotValoareaStatusPublicat
1Lot anulat23.04.2025 13:42 UTC
2Lot anulat23.04.2025 13:42 UTC
3Lot anulat23.04.2025 13:42 UTC
4Lot anulat23.04.2025 13:42 UTC

Modificări oficiale 2

23.04.2025 13:40 UTC
General change of Contract Notice
23.04.2025 13:42 UTC · Anulare · Anunț de participare
Servicii de transport pasageri (transportarea angajaților domiciliu-serviciu-domiciliu)
Redactarea procedurii (redactarea valoarii estimative)