Finalizată
CPV 39700000-9
Fierbătoare electrice
Valoarea lotului
3 500,00
MDL
Atribuit
2 499,00
TRIOMAC SRL · 01.07.2025 08:35
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
22.04.2025 15:25→ 01.05.2025 14:55
Depunere
01.05.2025 14:55→ 09.05.2025 14:55
Evaluare
12.05.2025 14:19
Examinate
01.07.2025 08:35
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit
TRIOMAC SRL · 2 499,00 MDL · 01.07.2025 08:35
Obiectul achiziției
1
1
Fierbătoare electrice
39700000-9
Aparate de uz casnic
Cantitate: 7 Bucata
Documentele achiziției
5 Anunt de participare
Documentația de atribuire · 22.04.2025 15:25
Formular DUAE
Documentația de atribuire · 22.04.2025 15:25
documentatia standard
Documentația de atribuire · 22.04.2025 15:25
Caiet de sarcini
Documentația de atribuire · 29.04.2025 14:19
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
15.05.2025 15:24 → 31.12.2025 15:24
230 z.
Locul executării
mun.Chişinău
bd. Grigore Vieru, 1
-
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 39700000 · în 12 luni: 1187 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
698,00108 130,00 MDL
acest lot: 3 500,00 MDL
·în regiunea mun. Chișinău: 386
Istoricul autorității
Calcul Tenderi BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI · pe toată perioada950
achiziții
649
cu câștigător
90
nedesfășurate
216
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
BTS PRO
(153)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 3970 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Radiatoare de încălzire din fontă
250 000,00
ofertare până 09.09 09:30
Achiziționarea aparatelor de aer condiționat, inclusiv livrarea, furnizarea materialelor aferente, instalarea și punerea în funcțiune, pentru clădirile administrative aflate în administrarea Direcției Generale pentru Administrarea Clădirilor Guvernului RM
1 200 000,00
ofertare până 09.09 10:00
Radiatoare de încălzire din fontă
250 000,00
ofertare până 09.09 10:00
Procurare mașini și utilaje electronice
112 500,00
ofertare până 10.09 15:00
Procurare mașini și utilaje electronice
112 500,00
ofertare până 15.09 00:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.