RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 3
Lotul nu a avut loc CPV 85100000-0

metode de monitorizare ambulatoriu

IMSP Centrul de Sanatate Straseni mun.Străşeni Publicat 11.04.2025 13:26
Valoarea lotului
4 450,00
MDL
Închisă
Lotul nu a avut loc
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
11.04.2025 13:2616.04.2025 13:00
Depunere
16.04.2025 13:0021.04.2025 13:00
Evaluare
21.04.2025 13:00
întreruptă
Examinate
fără date
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Lotul nu a avut loc

Obiectul achiziției

1
1
monitorizarea ambulatorie ECG(Holter) pina la 24 ore
85100000-0 Servicii de sănătate
Cantitate: 10 Bucata

Documentele achiziției

6
PDF
anunt de participare.pdf
Documentația de atribuire · 11.04.2025 13:26
PDF
caiet de sarcini.pdf
Documentația de atribuire · 11.04.2025 13:26
DOC
duae_ro_0 (1).doc
Documentația de atribuire · 11.04.2025 13:26
DOCX
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021.docx
Documentația de atribuire · 11.04.2025 13:26
DOCX
specificatii de preț (1) (1).docx
Documentația de atribuire · 11.04.2025 13:26
DOCX
specificații tehnice.docx
Documentația de atribuire · 11.04.2025 13:26
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
01.05.2025 13:25 → 31.12.2025 13:25
244 z.
Locul executării
mun.Străşeni
Str. Stefan cel Mare 105
-

Context de piață

Calcul Tenderi
după codul 85100000 · în 12 luni: 1551 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
496,00135 271,00 MDL
acest lot: 4 450,00 MDL ·în regiunea Strășeni: 18
Metodologia indicatorilor

Istoricul autorității

Calcul Tenderi IMSP Centrul de Sanatate Straseni · pe toată perioada
87
achiziții
71
cu câștigător
4
nedesfășurate
10
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: LISMEDFARM S.R.L. (34)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 8510 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Servicii medic surdolog
14 780,00
ofertare până 17.09 11:00
Servicii de evaluare în scop de acreditare în sănătate a Secției Medicale
CONSILIUL NAȚIONAL DE EVALUARE ȘI ACREDITARE IN SANATATE
20 475,80
finalizat · atribuit
Servicii de sanatate
INSTITUțIA MEDICO-SANITARA PUBLICA "SPITALUL RAIONAL CANTEMIR"
5 125,00
finalizat · atribuit
investigații si servicii în sanatatate publică
AGENȚIA NAȚIONALA PENTRU SANATATE PUBLICA
2 568,00
finalizat · atribuit
Servicii de analize medicale
SOCIETATEA COMERCIALA "IMUNOTEHNOMED" S.R.L.
37 377,05
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
Lotul nu a avut loc
La favorite