Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1744360024242
Servicii privind popularea apelor naturale cu puiet de pește viu
Nu a avut loc
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
299 000,00 MDL
Până la termen
expirat
17.04.2025 10:30 UTC
Loturi
2
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Servicii privind popularea apelor naturale cu puiet de pește viu
Parametrii achiziției
- CPV
- 77 › 77700000-7 · Servicii conexe pescuitului
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 299 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Agenția de Mediu · 299 000,00 MDL · 2025-01-01 → 2025-12-31
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
17.04.2025 · 10:30 UTC
Clarificarea condițiilor
11.04.2025 → 14.04.2025 10:30 UTC
Se primesc oferte
14.04.2025 → 17.04.2025 10:30 UTC
Executarea contractului
21.04.2025 → 30.04.2025 00:00 UTC
Obiectele achiziției 2
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Servicii privind popularea apelor naturale cu 1490,00 kg puiet de pește viu de un an de crap | 77700000-7 Servicii conexe pescuitului | 1 buc. |
| 2 | 2 | Servicii privind popularea apelor naturale cu 3685,00 kg puiet de pește viu de un an din specii fitoplanctonofagi (sânger, novac, cosaș) | 77700000-7 Servicii conexe pescuitului | 1 buc. |
Loturi 2
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii privind popularea apelor naturale cu 1490,00 kg puiet de pește viu de un an de crap | 100 000,00 MDL | mun.Chişinău în Nistru în sectorul din raionul Soroca și în lacul de acumulare Costești-Stînca | 21.04.2025 → 30.04.2025 | Nereușită |
| 2 | Servicii privind popularea apelor naturale cu 3685,00 kg puiet de pește viu de un an din specii fitoplanctonofagi (sânger, novac, cosaș) | 199 000,00 MDL | mun.Chişinău în Nistru în sectorul din raionul Soroca și în lacul de acumulare Costești-Stînca | 21.04.2025 → 30.04.2025 | Nereușită |
Documente 4
- anunt de participare
- anunt_de_participare_puiet peste 25_
- docum standard peste
- duae_ro_peste
Decizii de atribuire 2
| Furnizor | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | — | Nu s-au depus oferte | 17.04.2025 10:30 UTC | |
| 2 | — | Nu s-au depus oferte | 17.04.2025 10:30 UTC |