Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1742472811863
Întreţinerea periodică, reparaţii curente şi capitale – drumuri asfaltate
Finalizată
Licitație deschisă
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
10 283 333,00 MDL
Până la termen
expirat
10.04.2025 05:30 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
7
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Întreţinerea periodică, reparaţii curente şi capitale – drumuri asfaltate
Parametrii achiziției
- CPV
- 45 › 45230000-8 · Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, de autostrăzi, de şosele, de aerodromuri şi de căi ferate; lucrări de nivelare
- Categorie
- Lucrări
- Tipul procedurii
- Licitație deschisă
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 10 283 333,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Consiliul Raional Şoldăneşti · 10 283 333,00 MDL · 2025-03-20 → 2025-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
25.03.2025 · 10:01 UTC
Clarificarea condițiilor
20.03.2025 → 31.03.2025 05:00 UTC
Se primesc oferte
31.03.2025 → 10.04.2025 05:30 UTC
Desemnarea câștigătorului
10.04.2025
Executarea contractului
01.05.2025 → 31.12.2025 06:00 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Întreţinerea periodică, reparaţii curente şi capitale – drumuri asfaltate | 45233142-6 Lucrări de reparare a drumurilor | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Întreţinerea periodică, reparaţii curente şi capitale – drumuri asfaltate | 10 283 333,00 MDL | or.Şoldăneşti 31August1 | 01.05.2025 → 31.12.2025 | Atribuit |
Întrebări și răspunsuri 3
21.03.2025 11:24 UTC · Garantia pentru ofertă
In tabliță p.6 este scris Scrisoare de garantie bancară a ofertei 1 %, iar in p.17 -Garantia pentru ofertă 1 % prin transfer la contul autorității contractante. Care este corect.
Răspunsul autorității: Potrivit pct. 126 din HG Nr.638 din 20.02.2020 garantia pentru oferta este constituita prin scrisoare de garantie bancara sau prin transfer pe contul autoritatii contractante. In Anuntul de participare sau indicat in pct.17 datele bancare a AC pentru OE care vor transfera garantia pentru oferta prin transfer pe contul AC. Ambele modalitati se vor considera corect.
21.03.2025 12:26 UTC · Garantia lucrarilor
Garantia lucrărilor cît este.
Răspunsul autorității: Termenul de garanţie a lucrărilor este de 5ani.
25.03.2025 07:09 UTC · caiet de sarcini
Pe toate sectoarele se exclude nisipul bitumat si otelul. Pe L 201 drum de acces spre s. Parcani nu se exclude. Este corect s-au nu?
Răspunsul autorității: Da se exclude nisipul bitumat si otelul pe L 201 acces spre s. Parcani.
Dupa modificare in caietul de sarcini Nr.crt.50, simbol norme si cod resurse DB16H va avea urmatorul continut - Imbracaminte de beton asfaltic cu agregate marunte, executata la cald, in grosime de 4,0 cm, cu asternere mecanica (nisip bitumat si otel se exclude).
Documente 7
- anunt_de_participare .signed.pdf
- caiet de sarcini.signed.pdf
- ds_lucrari (1).signed.pdf
- duae_ro_0.doc
- duae_ro_0.signed.pdf
- caiet de sarcini.signed.pdf
- caiet de sarcini1.signed.pdf
Oferte depuse 7
| Ofertant | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| SC”DROMAS-CONS”S.R.L. | 8 018 245,60 MDL | În examinare | 09.04.2025 11:45 UTC |
| SA Drumuri-Soroca | 7 071 222,81 MDL | În examinare | 09.04.2025 07:07 UTC |
| METNOX | 7 138 342,22 MDL | În examinare | 09.04.2025 19:46 UTC |
| NISIP-SI | 7 363 434,99 MDL | În examinare | 09.04.2025 16:58 UTC |
| Izvorul din Piatra | 7 280 228,63 MDL | În examinare | 09.04.2025 14:37 UTC |
| Vicoliv Grup SRL | 7 933 099,00 MDL | În examinare | 09.04.2025 13:16 UTC |
| IPS ”Corsag” SRL | 8 741 168,77 MDL | În examinare | 09.04.2025 17:03 UTC |
Decizii de atribuire 7
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| SA Drumuri-Soroca | 7 071 222,81 MDL | Câștigător desemnat | 14.04.2025 12:36 UTC |
| METNOX | 7 138 342,22 MDL | Ofertele au fost respinse | 10.04.2025 07:21 UTC |
| Izvorul din Piatra | 7 280 228,63 MDL | Ofertele au fost respinse | 10.04.2025 07:29 UTC |
| NISIP-SI | 7 363 434,99 MDL | Ofertele au fost respinse | 10.04.2025 07:37 UTC |
| Vicoliv Grup SRL | 7 933 099,00 MDL | Ofertele au fost respinse | 10.04.2025 07:45 UTC |
| SC”DROMAS-CONS”S.R.L. | 8 018 245,60 MDL | Ofertele au fost respinse | 10.04.2025 08:06 UTC |
| IPS ”Corsag” SRL | 8 741 168,77 MDL | Ofertele au fost respinse | 10.04.2025 08:19 UTC |
Modificări oficiale 2
25.03.2025 09:42 UTC
General change of Contract Notice
25.03.2025 10:01 UTC
General change of Contract Notice
Criterii de calificare 1
Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
- I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
- I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True
Contracte 1
| Furnizor | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| SA Drumuri-Soroca | 7 071 222,81 MDL | Contract în pregătire | 18.04.2025 05:20 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.