Finalizată
CPV 45200000-9
onstruirea unui gard capital „Volier LEI” cu nr. cadastral 0100118224 situat in mun. Chișinău, bd. Dacia nr. 50/7
Valoarea lotului
5 636 374,00
MDL
Atribuit
4 396 876,87
Golban Trade · 22.12.2025 15:55
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
19.03.2025 13:43→ 29.03.2025 13:00
Depunere
29.03.2025 13:00→ 08.04.2025 12:00
Evaluare
08.04.2025 12:00
Examinate
22.12.2025 15:55
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit
Golban Trade · 4 396 876,87 MDL · 22.12.2025 15:55
Obiectul achiziției
1
1
Construirea unui gard capital „Volier LEI” cu nr. cadastral 0100118224 situat in mun. Chișinău, bd. Dacia nr. 50/7
45200000-9
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitate: 1 Bucata
Documentele achiziției
5
PDF
anunț de participare constructia unui gard capital „lei”.signed.pdf
Anunț de participare · 19.03.2025 13:43
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
24.04.2025 13:41 → 30.12.2026 13:41
615 z.
Locul executării
mun.Chişinău
bd.Dacia 50/7
-
Istoricul autorității
Calcul Tenderi Grădina Zoologică · pe toată perioada295
achiziții
104
cu câștigător
35
nedesfășurate
40
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
SRL "Lovis Angro"
(95)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 4520 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Renovare majoră a sălii de sport de la Liceul Teoretic din satul Chumai r-n Taraclia(Капитальный ремонт спортзала в Теоретическом лицее с.Чумай)
674 181,00
ofertare până 06.09 23:00
Lucrări de reconstrucție și montare a gardului perimetral
1 186 016,00
ofertare până 07.09 00:00
Lucrări de reconstrucție și montare a gardului perimetral
988 346,00
ofertare până 07.09 00:00
Lucrări de reparație a str. de la intersecția V.Pasaniuc cu Ion Creangă, Dacilor până la S.Lazo din s. Piatra r-nul Orhei
1 026 986,00
ofertare până 07.09 00:00
Lotul 1 Lucrări de construcție a terenului de volei în parcul ,,Butoiaș”
484 000,00
ofertare până 07.09 04:45
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.