RU RO
Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1742114336168

energia electrica

Anulată Atribuire directă ·Criteriu de atribuire: Doar prețul

Motivul anulării

Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).

Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.

Valoare estimată
4,10 MDL
Până la termen
Fără termen
Pentru acest tip de achiziție nu se publică un termen deschis de depunere
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

energia electrica

Parametrii achiziției

CPV
0909310000-5 · Electricitate
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Atribuire directă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
481 250,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
PRIMARIA MOLESTI · 481 250,00 MDL · 2025-01-02 → 2025-12-30 · energia electrica
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
18.03.2025 · 05:45 UTC
Se primesc oferte
01.01.2025
Executarea contractului
02.01.2025 → 31.12.2025 08:41 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1energia electrica09310000-5
Electricitate
117 378 kW

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1energia electrica
-
4,10 MDLs.Moleşti (r-l Ialoveni)
Indepententei
02.01.2025 → 31.12.2025Anulată

Documente 0

Documentele nu sunt publicate în sursa oficială.

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Lot anulat18.03.2025 05:45 UTC

Modificări oficiale 1

18.03.2025 05:45 UTC · Anulare · Anunț de participare
nr.contract gresit
string