RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1741622093532

A.O. RENAȘTEREA anunță apel public pentru contractarea serviciilor de locațiune sală, cazare și alimentare pentru desfășurarea Programului de instruire „Space Youth: Youth Participation Accelerator”

Nu a avut loc Achiziție de valoare mică (micro) ·Criteriu de atribuire: Manual
Valoare estimată
51 000,00 MDL
Până la termen
expirat
16.03.2025 17:00 UTC
Loturi
3
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

A.O. RENAȘTEREA anunță apel public pentru contractarea serviciilor de locațiune sală, cazare și alimentare pentru desfășurarea Programului de instruire pentru voluntari și coordonatori de spații prietenoase tinerilor „Space Youth: Youth Participation Accelerator” în cadrul proiectului "Youth Civic Engagement Initiative”, realizat de A.O. RENAȘTEREA.

Parametrii achiziției

CPV
5555100000-1 · Servicii hoteliere
Categorie
Servicii
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Manual
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
51 000,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
AO RENAȘTEREA · 51 000,00 MDL · 2025-03-10 → 2025-03-24
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
16.03.2025 · 17:00 UTC
Clarificarea condițiilor
10.03.2025 → 13.03.2025 15:00 UTC
Se primesc oferte
13.03.2025 → 16.03.2025 17:00 UTC
Executarea contractului
21.03.2025 → 23.03.2025 16:00 UTC

Obiectele achiziției 3

#LotObiectele achizițieiCPVCantitate
11Servicii de alimentare55100000-1
Servicii hoteliere
35 pers.
22Locațiune sală55100000-1
Servicii hoteliere
3 zi
33Servicii de cazare55100000-1
Servicii hoteliere
35 pers.

Loturi 3

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Servicii de alimentare a participanților „Space Youth: Youth Participation Accelerator”
Servicii de alimentare pentru Programul de instruire „Space Youth: Youth Participation Accelerator” (35 persoane * 2 dejunuri * 2 lunch * 2 cine * 6 coffee break)
26 000,00 MDLs.Talmaza
str. 27 august 182
21.03.2025 → 23.03.2025Nereușită
2Servicii de locațiune spațiu „Space Youth: Youth Participation Accelerator”
Servicii de locațiune spațiu pentru Programul de instruire „Space Youth: Youth Participation Accelerator” (1 sală dotată cu echipament * 3 zile)
3 000,00 MDLs.Talmaza
str. 27 august 182
21.03.2025 → 23.03.2025Nereușită
3Servicii de cazare a participanților „Space Youth: Youth Participation Accelerator”
Servicii de locațiune spațiu pentru Programul de instruire „Space Youth: Youth Participation Accelerator” (35 persoane * 2 nopți)
22 000,00 MDLs.Talmaza
str. 27 august 182
21.03.2025 → 23.03.2025Nereușită

Documente 3

  • ten25giz_apel_oferte_sca.pdf
    doar metadateAnunț de participare10.03.2025
  • ten25giz_terms_conditions.pdf
    doar metadateSpecificații tehnice10.03.2025
  • ren25giz_model_oferta_comerciala.xlsx
    doar metadateCriterii de evaluare10.03.2025

Decizii de atribuire 3

FurnizorLotValoareaStatusPublicat
1Nu s-au depus oferte16.03.2025 17:00 UTC
2Nu s-au depus oferte16.03.2025 17:00 UTC
3Nu s-au depus oferte16.03.2025 17:00 UTC