Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1740407785260
Servicii de deservire tehnică și reparație a mijloacelor de transport inclusiv piese de schimb pentru anul 2025
Finalizată
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
233 333,33 MDL
Până la termen
expirat
03.03.2025 07:00 UTC
Loturi
3
Oferte depuse
3
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
ремонт и техническое обслуживание служебного автотранспорта
Parametrii achiziției
- CPV
- 50 › 50100000-6 · Ремонт и техническое обслуживание транспортных средств и оборудования и сопутствующие услуги
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 233 333,33 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Заявки будут получены через электронную платформу для закупок
- Finanțare
- Directia de Politia a UTA Gagauzia · 233 333,33 MDL · 2025-02-24 → 2025-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Общие правила о гражданстве и происхождении, а также другие критерии приемлемости перечислены в Практическом руководстве по контрактным процедурам для внешних действий ЕС (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
25.02.2025 · 07:10 UTC
Clarificarea condițiilor
24.02.2025 → 26.02.2025 14:00 UTC
Se primesc oferte
26.02.2025 → 03.03.2025 07:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
03.03.2025
Executarea contractului
05.03.2025 → 31.12.2025 06:00 UTC
Obiectele achiziției 3
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Servicii de deservire tehnica și reparație a mijloacelor de transport, cu piese de schimb ale Direcției de Poliție a UTA Găgăuzia și Inspectaratul de Poliție Comrat | 50100000-6 Ремонт и техническое обслуживание транспортных средств и оборудования и сопутствующие услуги | 1 buc. |
| 2 | 2 | Servicii de deservire tehnica și reparație a mijloacelor de transport, cu piese de schimb ale Inspectaratul de Poliție Ceadîr-Lunga | 50100000-6 Ремонт и техническое обслуживание транспортных средств и оборудования и сопутствующие услуги | 1 buc. |
| 3 | 3 | Servicii de deservire tehnica și reparație a mijloacelor de transport, cu piese de schimb ale Inspectaratul de Poliție Vulcănești | 50100000-6 Ремонт и техническое обслуживание транспортных средств и оборудования и сопутствующие услуги | 1 buc. |
Loturi 3
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de deservire tehnica și reparație a mijloacelor de transport, cu piese de schimb ale Direcției de Poliție a UTA Găgăuzia și Inspectaratul de Poliție Comrat ремонт и техническое обслуживание служебного автотранспорта УП АТО Гагаузия и ИП Комрат | 118 308,33 MDL | мун.Комрат str.Comsomolscaia 22 | 05.03.2025 → 31.12.2025 | Atribuit |
| 2 | Servicii de deservire tehnica și reparație a mijloacelor de transport, cu piese de schimb ale Inspectaratul de Poliție Ceadîr-Lunga ремонт и техническое обслуживание служебного автотранспорта ИП Чадыр-Лунга | 62 441,67 MDL | мун.Комрат str.Comsomolscaia 22 | 05.03.2025 → 31.12.2025 | Atribuit |
| 3 | Servicii de deservire tehnica și reparație a mijloacelor de transport, cu piese de schimb ale Inspectaratul de Poliție Vulcănești ремонт и техническое обслуживание служебного автотранспорта ИП Вулканешты | 52 583,33 MDL | мун.Комрат str.Comsomolscaia 22 | 05.03.2025 → 31.12.2025 | Atribuit |
Documente 14
- anunț de participare.pdf
Documente cu același titlu: 4
- 24.02.2025 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 24.02.2025 · doar metadate · Original ↗
- 24.02.2025 · doar metadate · Original ↗
- 24.02.2025 · doar metadate · Original ↗
- doc standart .docx
Documente cu același titlu: 3
- 24.02.2025 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 24.02.2025 · doar metadate · Original ↗
- 24.02.2025 · doar metadate · Original ↗
- doc standart .docx
- caietul de sarcini dp gagauzia, ipcomrat.doc
Documente cu același titlu: 2
- 24.02.2025 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 24.02.2025 · doar metadate · Original ↗
- caietul de sarcini ceadîr-lunga.doc
Documente cu același titlu: 2
- 24.02.2025 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 24.02.2025 · doar metadate · Original ↗
- caietul de sarcini vulcănești.doc
Documente cu același titlu: 2
- 24.02.2025 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 24.02.2025 · doar metadate · Original ↗
Oferte depuse 3
Decizii de atribuire 3
Modificări oficiale 3
24.02.2025 14:57 UTC
General change of Contract Notice
24.02.2025 15:02 UTC
General change of Contract Notice
25.02.2025 07:10 UTC
General change of Contract Notice
Criterii de calificare 1
Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
- I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
- I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True
Contracte 3
| Furnizor | Lot | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| PlatGrup | 1 | 118 308,16 MDL | Contract în pregătire | 04.03.2025 06:59 UTC |
| PlatGrup | 3 | 52 583,25 MDL | Contract în pregătire | 04.03.2025 07:04 UTC |
| PlatGrup | 2 | 62 441,56 MDL | Contract în pregătire | 04.03.2025 07:05 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.