RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 1
Finalizată CPV 39700000-9

Aparat de aer condiționat inverter de birou 9 000 BTU la suprafața 20-25 m

Agenția Teritorială de Asistența Socială NORD-VEST or.Făleşti Publicat 13.02.2025 16:39
Valoarea lotului
72 000,00
MDL
Atribuit
66 060,00
ELPO · 24.02.2025 12:05
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
12.02.2025 19:0817.02.2025 10:00
Depunere
17.02.2025 10:0020.02.2025 10:00
Evaluare
20.02.2025 10:00
Examinate
24.02.2025 12:05
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit ELPO · 66 060,00 MDL · 24.02.2025 12:05

Obiectul achiziției

1
1
Aparat de aer condiționat inverter de birou 9 000 BTU
39700000-9 Aparate de uz casnic
Cantitate: 9 Bucata

Documentele achiziției

24
PDF
anunt de participare.pdf
Anunț de participare · 12.02.2025 19:08
DOCX
anunt de participare.docx
Anunț de participare · 12.02.2025 19:08
DOCX
caiet de sarcini.docx
Specificații tehnice · 12.02.2025 19:08
PDF
caiet de sarcini.pdf
Specificații tehnice · 12.02.2025 19:08
DOCX
declaratie de eligibilitate.docx
Prevederi privind riscurile · 12.02.2025 19:08
DOCX
doc standard aer conditionat.docx
Documentația de atribuire · 12.02.2025 19:08
DOCX
duae aer conditionat.docx
Documentația de atribuire · 12.02.2025 19:08
PDF
anunt de participare.pdf
Anunț de participare · 12.02.2025 19:08
PDF
anunt de participare.pdf
Anunț de participare · 12.02.2025 19:08
DOCX
caiet de sarcini.docx
Specificații tehnice · 12.02.2025 19:08
PDF
caiet de sarcini.pdf
Specificații tehnice · 12.02.2025 19:08
DOCX
declaratie de eligibilitate.docx
Prevederi privind riscurile · 12.02.2025 19:08
DOCX
doc standard aer conditionat.docx
Documentația de atribuire · 12.02.2025 19:08
DOCX
duae aer conditionat.docx
Documentația de atribuire · 12.02.2025 19:08
DOCX
anunt de participare.docx
Anunț de participare · 12.02.2025 19:08
PDF
anunt de participare.pdf
Anunț de participare · 12.02.2025 19:08
DOCX
caiet de sarcini.docx
Specificații tehnice · 12.02.2025 19:08
PDF
caiet de sarcini.pdf
Specificații tehnice · 12.02.2025 19:08
DOCX
declaratie de eligibilitate.docx
Prevederi privind riscurile · 12.02.2025 19:08
DOCX
doc standard aer conditionat.docx
Documentația de atribuire · 12.02.2025 19:08
DOCX
duae aer conditionat.docx
Documentația de atribuire · 12.02.2025 19:08
DOCX
anunt de participare.docx
Anunț de participare · 12.02.2025 19:08
PDF
anunt de participare.pdf
Anunț de participare · 12.02.2025 19:08
DOCX
caiet de sarcini.docx
Specificații tehnice · 12.02.2025 19:08
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
24.02.2025 18:00 → 31.12.2025 18:54
310 z.
Locul executării
or.Făleşti
str.Ștefan cel Mare, 81
-

Context de piață

Calcul Tenderi
după codul 39700000 · în 12 luni: 1184 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
698,00108 130,00 MDL
acest lot: 72 000,00 MDL ·în regiunea Fălești: 38
Metodologia indicatorilor

Istoricul autorității

Calcul Tenderi Agenția Teritorială de Asistența Socială NORD-VEST · pe toată perioada
21
achiziții
19
cu câștigător
0
nedesfășurate
3
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: GEMBIRD SRL (73)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 3970 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Radiatoare de încălzire din fontă
250 000,00
ofertare până 09.09 09:30
Achiziționarea aparatelor de aer condiționat, inclusiv livrarea, furnizarea materialelor aferente, instalarea și punerea în funcțiune, pentru clădirile administrative aflate în administrarea Direcției Generale pentru Administrarea Clădirilor Guvernului RM
1 200 000,00
ofertare până 09.09 10:00
Radiatoare de încălzire din fontă
250 000,00
ofertare până 09.09 10:00
Procurare mașini și utilaje electronice
112 500,00
ofertare până 10.09 15:00
Lotul 1. Articole sanitare și accesorii
16 900,00
ofertare până 11.09 14:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
66 060,00 MDL
ELPO
La favorite