Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1739352429591
Servicii de asigurare
Finalizată
Licitație deschisă
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
1 350 000,00 MDL
Până la termen
expirat
10.03.2025 09:30 UTC
Loturi
4
Oferte depuse
7
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Servicii de asigurare
Parametrii achiziției
- CPV
- 66 › 66500000-5 · Servicii de asigurare şi de pensie
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Licitație deschisă
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 1 350 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Aeroportul International Chisinau · 1 350 000,00 MDL · 2025-02-12 → 2025-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
13.02.2025 · 11:09 UTC
Clarificarea condițiilor
12.02.2025 → 24.02.2025 09:30 UTC
Se primesc oferte
24.02.2025 → 10.03.2025 09:30 UTC
Desemnarea câștigătorului
10.03.2025
Executarea contractului
01.04.2025 → 31.12.2025 09:40 UTC
Obiectele achiziției 4
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | asigurare | 66500000-5 Servicii de asigurare şi de pensie | 1 an |
| 2 | 2 | asigurare | 66500000-5 Servicii de asigurare şi de pensie | 1 an |
| 3 | 3 | asigurare | 66500000-5 Servicii de asigurare şi de pensie | 1 an |
| 4 | 4 | asigurare | 66500000-5 Servicii de asigurare şi de pensie | 1 an |
Loturi 4
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de asigurare CASCO | 550 000,00 MDL | mun.Chişinău bd. Dacia, 80/3 | 01.04.2025 → 31.12.2025 | Rezultat nestabilit |
| 2 | Servicii de asigurare facultativă a bunurilor | 600 000,00 MDL | mun.Chişinău bd. Dacia, 80/3 | 01.04.2025 → 31.12.2025 | Atribuit |
| 3 | Servicii de asigurare facultativă de răspundere civilă generală | 100 000,00 MDL | mun.Chişinău bd. Dacia, 80/3 | 01.04.2025 → 31.12.2025 | Atribuit |
| 4 | Servicii de asigurare obligatorie a obiectelor industrial periculoase | 100 000,00 MDL | mun.Chişinău bd. Dacia, 80/3 | 01.04.2025 → 31.12.2025 | Atribuit |
Documente 8
- anunț de participare.pdf
- duae_ro_0.doc
- anexa nr. 1 casco.docx
- anexa nr 2 lista bunurilor.pdf
- anexa nr.3.docx
- anexa nr 4 obiecte industrial periculoase.docx
- ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (1).docx
- anunț de participare redactat.pdf
Oferte depuse 7
| Ofertant | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| "MOLDASIG"S.A. | 2 | 492 070,00 MDL | În examinare | 10.03.2025 09:03 UTC |
| Donaris Vienna Insurance Group | 4 | 88 000,00 MDL | În examinare | 10.03.2025 09:20 UTC |
| Donaris Vienna Insurance Group | 3 | 90 000,00 MDL | În examinare | 10.03.2025 09:19 UTC |
| Donaris Vienna Insurance Group | 2 | 583 816,78 MDL | În examinare | 10.03.2025 09:18 UTC |
| "MOLDASIG"S.A. | 3 | 70 000,00 MDL | În examinare | 10.03.2025 09:03 UTC |
| "MOLDASIG"S.A. | 1 | 418 923,00 MDL | În examinare | 10.03.2025 09:02 UTC |
| "MOLDASIG"S.A. | 4 | 63 000,00 MDL | În examinare | 10.03.2025 09:02 UTC |
Decizii de atribuire 7
| Furnizor | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| "MOLDASIG"S.A. | 3 | 70 000,00 MDL | Câștigător desemnat | 11.03.2025 13:34 UTC |
| Donaris Vienna Insurance Group | 3 | 90 000,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 10.03.2025 09:30 UTC |
| "MOLDASIG"S.A. | 4 | 63 000,00 MDL | Câștigător desemnat | 11.03.2025 13:34 UTC |
| Donaris Vienna Insurance Group | 4 | 88 000,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 10.03.2025 09:30 UTC |
| "MOLDASIG"S.A. | 1 | 418 923,00 MDL | Câștigător desemnat | 11.03.2025 13:33 UTC |
| "MOLDASIG"S.A. | 2 | 492 070,00 MDL | Câștigător desemnat | 11.03.2025 13:33 UTC |
| Donaris Vienna Insurance Group | 2 | 583 816,78 MDL | Rezultat nedivulgat | 10.03.2025 09:30 UTC |
Modificări oficiale 2
12.02.2025 10:05 UTC
General change of Contract Notice
13.02.2025 11:09 UTC
General change of Contract Notice
Criterii de calificare 1
Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
- I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
- I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True
Contracte 3
| Furnizor | Lot | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| "MOLDASIG"S.A. | 2 | 492 070,00 MDL | Contract în pregătire | 20.03.2025 06:58 UTC |
| "MOLDASIG"S.A. | 3 | 70 000,00 MDL | Contract în pregătire | 20.03.2025 06:59 UTC |
| "MOLDASIG"S.A. | 4 | 63 000,00 MDL | Contract în pregătire | 20.03.2025 06:59 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.