Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1738916169136
Prestarea Serviciilor de Transport Ocazional pentru perioada anului 2025
Anulată
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Motivul anulării
Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
198 000,00 MDL
Până la termen
expirat
13.02.2025 22:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Asociația Națională a bolnavilor de tuberculoză din RM ”SMIT” (Societatea Moldovei împotriva Tuberculozei) este o organizaţie independentă, non-profit, şi apolitică ce implementează cu succes proiecte în domeniul Răspunsului la tuberculoză, şi politicilor de sănătate etc. pe întreg teritoriul Republicii Moldova.
În cadrul acestor proiecte Asociația Națională a bolnavilor de tuberculoză din RM ”SMIT” (Societatea Moldovei împotriva Tuberculozei) intenționează să contracteze o companie pentru
prestarea serviciilor de transport ocazional pentru perioada anului 2025
Parametrii achiziției
- CPV
- 60 › 60140000-1 · Transport de pasageri ocazional
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 198 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Asociația Națională a Bolnavilor de Tuberculoză din Republica Moldova ”SMIT” (Societatea Moldovei împotriva Tuberculozei) · 198 000,00 MDL · 2025-02-10 → 2025-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
07.02.2025 · 08:40 UTC
Clarificarea condițiilor
07.02.2025 → 10.02.2025 22:00 UTC
Se primesc oferte
10.02.2025 → 13.02.2025 22:00 UTC
Executarea contractului
16.02.2025 → 31.12.2025 06:00 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | prestarea serviciilor de transport ocazional pentru perioada anului 2025 | 60140000-1 Transport de pasageri ocazional | 3 an |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | prestarea serviciilor de transport ocazional pentru perioada anului 2025 Asociația Națională a bolnavilor de tuberculoză din RM ”SMIT” (Societatea Moldovei împotriva Tuberculozei) este o organizaţie independentă, non-profit, şi apolitică ce implementează cu succes proiecte în domeniul Răspunsului la tuberculoză, şi politicilor de sănătate etc. pe întreg teritoriul Republicii Moldova.
În cadrul acestor proiecte Asociația Națională a bolnavilor de tuberculoză din RM ”SMIT” (Societatea Moldovei împotriva Tuberculozei) intenționează să contracteze o companie pentru prestarea serviciilor de transport ocazional pentru perioada anului 2025 | 198 000,00 MDL | mun.Bălţi Calea Iesilor 27/14 | 16.02.2025 → 31.12.2025 | Anulată |
Documente 6
- cerere de oferta companie transport 2025_ floresti cnam.doc
- cerere de oferta companie transport 2025_ sîngerei cnam.doc
- cerere de oferta companie transport 2025_ telenești cnam.doc
- cerere de oferta companie transport 2025_ floresti cnam.doc
- cerere de oferta companie transport 2025_ sîngerei cnam.doc
- cerere de oferta companie transport 2025_ telenești cnam.doc
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Lot anulat | 07.02.2025 08:40 UTC |
Modificări oficiale 1
07.02.2025 08:40 UTC · Anulare · Anunț de participare
Prestarea Serviciilor de Transport Ocazional pentru perioada anului 2025
-