Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1738589702121
Servicii de transport pasageri (transportarea angajaților domiciliu – serviciu - domiciliu) (concurs repetat)
Anulată
Licitație deschisă
·Criteriu de atribuire: Automat
Motivul anulării
eroare de sistem
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
1 500 000,00 MDL
Până la termen
expirat
18.02.2025 14:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Servicii de transport pasageri
(transportarea angajaților domiciliu – serviciu - domiciliu) (concurs repetat)
Parametrii achiziției
- CPV
- 60 › 60100000-9 · Servicii de transport rutier
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Licitație deschisă
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 1 500 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Aeroportul International Chisinau · 1 500 000,00 MDL · 2025-02-03 → 2025-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
03.02.2025 · 20:12 UTC
Clarificarea condițiilor
03.02.2025 → 13.02.2025 14:00 UTC
Se primesc oferte
13.02.2025 → 18.02.2025 14:00 UTC
Executarea contractului
01.03.2025 → 30.12.2025 13:37 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | servicii | 60100000-9 Servicii de transport rutier | 10 lună |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de transport pasageri (transportarea angajaților domiciliu – serviciu - domiciliu) Servicii de transport pasageri
(transportarea angajaților domiciliu – serviciu - domiciliu)
| 1 500 000,00 MDL | mun.Chişinău bd. Dacia, 80/3 | 01.03.2025 → 30.12.2025 | Anulată |
Documente 4
- specificații tehnice ajustate.pdf
- anunț de participare.pdf
- ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (1).docx
- duae_ro_0.doc
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Lot anulat | 03.02.2025 20:12 UTC |
Modificări oficiale 2
03.02.2025 13:42 UTC
General change of Contract Notice
03.02.2025 20:12 UTC · Anulare · Anunț de participare
Servicii de transport pasageri (transportarea angajaților domiciliu – serviciu - domiciliu) (concurs repetat)
eroare de sistem