RU RO
Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1738231382398

Achiziționarea serviciilor tipografice

Anulată Atribuire directă ·Criteriu de atribuire: Doar prețul

Motivul anulării

Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).

Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.

Valoare estimată
18 333,33 MDL
Până la termen
Fără termen
Pentru acest tip de achiziție nu se publică un termen deschis de depunere
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Achiziționarea serviciilor tipografice

Parametrii achiziției

CPV
7979600000-0 · Servicii de recrutare
Categorie
Servicii
Tipul procedurii
Atribuire directă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
18 333,33 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
I.P.COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR DIN MUN. BALTI · 18 333,33 MDL · 2025-01-01 → 2025-12-30 · Servicii de formare și perfecționare a personalului
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
10.07.2025 · 10:34 UTC
Se primesc oferte
01.01.2025
Desemnarea câștigătorului
10.07.2025
Executarea contractului
20.06.2025 → 20.06.2025 07:47 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Coperte79600000-0
Servicii de recrutare
120 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Achiziționarea serviciilor tipografice
-
18 333,33 MDLmun.Bălţi
Decebal nr.101
20.06.2025 → 20.06.2025Anulată

Documente 0

Documentele nu sunt publicate în sursa oficială.

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Tipografia Centrala I.S
Prețurile unitare ale câștigătorului: 24,00 MDL/buc.
18 333,33 MDL
Suma fără TVA: 22 000,00
În examinare10.07.2025 09:59 UTC

Modificări oficiale 1

10.07.2025 10:34 UTC · Anulare · Anunț de participare
suma facturii indicat eronat
string

Contracte 1

FurnizorSuma atribuităStatusPublicat
Tipografia Centrala I.S18 333,33 MDLAnulată10.07.2025 09:59 UTC

Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.