RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1738224265476

Materie primă pentru actele laminate: Legitimații de serviciu

Nu a avut loc Achiziție de valoare mică ·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
385 000,00 MDL
Până la termen
expirat
10.02.2025 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Materie primă pentru actele laminate: Legitimații de serviciu

Parametrii achiziției

CPV
3030100000-0 · Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
385 000,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Inspectoratul General al Poliției · 385 000,00 MDL · 2025-01-30 → 2025-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
10.02.2025 · 12:00 UTC
Clarificarea condițiilor
30.01.2025 → 05.02.2025 08:00 UTC
Se primesc oferte
05.02.2025 → 10.02.2025 12:00 UTC
Executarea contractului
12.02.2025 → 30.12.2025 08:10 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Materie primă pentru actele laminate: Legitimații de serviciu30100000-0
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
3 500 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Materie primă pentru actele laminate: Legitimații de serviciu385 000,00 MDLmun.Chişinău
str.Tiraspol 11/1
12.02.2025 → 30.12.2025Nereușită

Documente 4

  • anunț de participare.pdf
    doar metadateAnunț de participare30.01.2025
  • caiet de sarcini legitimații.doc
    doar metadateSpecificații tehnice30.01.2025
  • duae_ro_0 (13).doc
    doar metadateDocumentația de atribuire30.01.2025
  • ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire30.01.2025

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Nu s-au depus oferte10.02.2025 12:00 UTC