RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1738047064889

Servicii de reparație și întreținere a automobilelor perioada anului 2025 (repetat)

Nu a avut loc Achiziție de valoare mică (micro) ·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
105 000,00 MDL
Până la termen
expirat
03.02.2025 07:30 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Servicii de reparație și întreținere a automobilelor perioada anului 2025 (repetat)

Parametrii achiziției

CPV
5050100000-6 · Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Categorie
Servicii
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
105 000,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Consiliul raional Rezina · 105 000,00 MDL · 2025-01-28 → 2025-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
03.02.2025 · 07:30 UTC
Clarificarea condițiilor
28.01.2025 → 30.01.2025 07:30 UTC
Se primesc oferte
30.01.2025 → 03.02.2025 07:30 UTC
Executarea contractului
05.02.2025 → 31.12.2025 06:56 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Servicii de reparație și întreținere a automobilelor perioada anului 2025 (repetat)50100000-6
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
7 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Servicii de reparație și întreținere a automobilelor perioada anului 2025 (repetat)105 000,00 MDLor.Rezina (r-l Rezina)
27 August nr.1
05.02.2025 → 31.12.2025Nereușită

Documente 6

  • anunț-1.pdf
    doar metadateAnunț de participare28.01.2025
    Documente cu același titlu: 2
  • caiet.pdf
    doar metadateSpecificații tehnice28.01.2025
    Documente cu același titlu: 2
  • ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021(3).docx
    doar metadateDocumentația de atribuire28.01.2025
  • duae_ro_0(3).doc
    doar metadateCriterii de evaluare28.01.2025

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Nu s-au depus oferte03.02.2025 07:30 UTC