Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1736752878174
Procurare brichete din rumeguș
Anulată
Achiziție de valoare mică
·Criteriu de atribuire: Automat
Motivul anulării
Neincadrare termen procurare
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
231 481,48 MDL
Până la termen
expirat
21.01.2025 06:30 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Procurare brichete din rumeguș
Parametrii achiziției
- CPV
- 09 › 09100000-0 · Combustibili
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 231 481,48 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- I.P. Gimnaziul Stefan cel Mare · 231 481,48 MDL · 2025-01-13 → 2025-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
15.01.2025 · 06:49 UTC
Clarificarea condițiilor
13.01.2025 → 18.01.2025 06:30 UTC
Se primesc oferte
18.01.2025 → 21.01.2025 06:30 UTC
Executarea contractului
23.01.2025 → 31.12.2025 06:00 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Procurare brichete din rumeguș | 09100000-0 Combustibili | 41 t combustibil conv. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Procurare brichete din rumeguș | 231 481,48 MDL | s.Mihailovca (r-l Cimişlia) str. 31 August | 23.01.2025 → 31.12.2025 | Anulată |
Documente 1
- anunt bricher 2.signed.pdf
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Lot anulat | 15.01.2025 06:49 UTC |
Modificări oficiale 1
15.01.2025 06:49 UTC · Anulare · Anunț de participare
Procurare brichete din rumeguș
Neincadrare termen procurare