Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1735840403910
achiziționarea lucrărilor de Construcție a sistemului de alimentare apă potabilă extins în satul Bobulești și satul Gvozdova, comuna Gura Camencii, raionul Florești.” localizat în s. Bobuleşti, com. Gura Camencii, r-nul Floreşti
Finalizată
Licitație deschisă
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
5 797 700,00 MDL
Până la termen
expirat
22.01.2025 13:30 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
5
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
achiziționarea lucrărilor de Construcție a sistemului de alimentare apă potabilă extins în satul Bobulești și satul Gvozdova, comuna Gura Camencii, raionul Florești.” localizat în s. Bobuleşti, com. Gura Camencii, r-nul Floreşti
Parametrii achiziției
- CPV
- 45 › 45200000-9 · Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
- Categorie
- Lucrări
- Tipul procedurii
- Licitație deschisă
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 5 797 700,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Primăria Gura Camencii · 5 797 700,00 MDL · 2025-01-02 → 2025-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
09.01.2025 · 14:08 UTC
Clarificarea condițiilor
02.01.2025 → 12.01.2025 14:30 UTC
Se primesc oferte
12.01.2025 → 22.01.2025 13:30 UTC
Desemnarea câștigătorului
22.01.2025
Executarea contractului
27.01.2025 → 30.12.2025 17:56 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | achiziționarea lucrărilor de Construcție a sistemului de alimentare apă potabilă extins în satul Bobulești și satul Gvozdova, comuna Gura Camencii, raionul Florești.” localizat în s. Bobuleşti, com. Gura Camencii, r-nul Floreşti | 45200000-9 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice | 1 km |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | achiziționarea lucrărilor de Construcție a sistemului de alimentare apă potabilă extins în satul Bobulești și satul Gvozdova, comuna Gura Camencii, raionul Florești.” localizat în s. Bobuleşti, com. Gura Camencii, r-nul Floreşti | 5 797 700,00 MDL | s.Gura Camencii Gura Camencii | 27.01.2025 → 30.12.2025 | Atribuit |
Întrebări și răspunsuri 2
09.01.2025 14:08 UTC · Experienta similara
Buna ziua. Rugam sa specificati exact, ce tipuri de lucrari sunt eligibile pentru calificare? Apa? Canalizare? Si in ce mod exact prezentam - contract, proces verbal de receptie la terminarea lucrarilor/finala, recomandare? Este foarte important acest aspect, deoarece deja la multe licitati anterioare, daca nu era indicat expres, veneau si companii din domeniul drumului sau constructiilor ceea ce nu e corect. Multumesc anticipat.
Răspunsul autorității: lucrari similare este denumita declaratia 12, si respectiv lucrari de apeduct si prezinta inclusiv contracte si procese verbale ale lucrarilor finisate de oe
09.01.2025 14:10 UTC · Caiet de sarcini
Bună ziua, vă rugăm să atașați pe platforma de achiziții publice - Formularul de deviz nr. 1 – lista cu cantitațile de lucrări, DESCIFRAT, în conformitate cu cerintele Anexei nr. 23 la Documentatia standart pentru realizarea achizițiilor publice de lucrari, aprobată prin Ordinul Ministerului Finanțelor nr. 69, 7 mai 2021. Notă: Autoritatea contractantă trebuie să atașeze la caietul de sarcini, Formularul de deviz nr. 1 – Lista cu cantitațile de lucrări, descifrat (publicarea descifrată a consumului de resurse aferent fiecărei norme de deviz). Multumim!
Răspunsul autorității: conform DOCUMENTAŢIA STANDARD
pentru realizarea achizițiilor publice de lucrări
Secţiunea 1
Dispoziții generale
1. Prezenta Documentaţie reprezintă o instrucţiune pentru autoritățile contractante și ofertanţi, utilizată la inițierea şi desfăşurarea procedurilor de achiziţii publice de lucrări sau procedurilor de achiziţii publice de servicii de proiectare și de lucrări. La procedurile de achiziţii de lucrări sau procedurile de achiziţii publice de servicii de proiectare și de lucrări iniţiate şi desfăşurate prin cererea ofertelor de preţuri şi achiziţiile de valoare mică, autorităţile contractante pot simplifica formularele în dependenţă de complexitatea achiziţiei.
2. Prezenta Documentație conține anexe destinate inițierii, publicării, atribuirii și modificării procedurilor de achiziții publice, precum și destinate să faciliteze elaborarea și prezentarea ofertei, şi a documentelor care să permită grupului de lucru examinarea şi evaluarea tuturor ofertelor depuse, după cum urmează:
1) Anunț de intenție (anexa nr.1);
2) Anunț de participare, inclusiv pentru procedurile de preselecție/procedurile negociate (anexa nr. 2);
3) Invitație de participare la etapele de preselecție/la procedurile negociate (anexa nr. 3);
4) Proces-verbal cu privire la rezultatele preselecției candidaților (anexa nr. 4);
5) Anunț de atribuire (anexa nr. 5);
6) Anunț privind modificarea contractului de achiziții publice/acordului-cadru (anexa nr. 6);
7) Cerere de participare (anexa nr. 7);
8) Declaraţie privind valabilitatea ofertei (anexa nr. 8);
9) Scrisoare de garanţie bancară (anexa nr. 9);
10) Grafic de executare a lucrărilor (anexa nr. 10.);
11) Grafic de executare a documentației de proiect (anexa nr. 11);
12) Declarație privind experienţa similară (anexa nr. 12);
13) Declarație privind lista principalelor lucrări executate în ultimul an de activitate (anexa nr. 13);
14) Declaraţie privind dotările specifice, utilajul şi echipamentul necesar pentru îndeplinirea corespunzătoare a contractului (anexa nr. 14);
15) Declaraţie privind personalul de specialitate propus pentru implementarea contractului (anexa nr. 15);
16) Lista subcontractanților şi partea/părţile din contract care sunt îndeplinite de aceştia (anexa nr. 16);
17) Informaţii privind asocierea (anexa nr. 17);
18) Angajament terţ susţinător financiar (anexa nr. 18);
19) Angajament privind susţinerea tehnică și profesională a ofertantului/grupului de operatori economici (anexa nr. 19);
20) Declaraţie terţ susţinător tehnic (anexa nr. 20);
21) Declaraţie terţ susţinător profesional (anexa nr. 21);
22) Aviz pentru participare la licitațiile publice de lucrări din domeniul construcțiilor și instalațiilor (anexa nr. 22);
23) Caiet de sarcini. Formularul de deviz nr.1 – lista cu cantitățile de lucrări (anexa nr. 23);
Forma nr. 1 desifrat cum ne prezinta devizierul v-a fi incarcat
Documente 10
- anunt de participare lp gura camencii 2024.signed.pdf
Documente cu același titlu: 2
- 02.01.2025 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 02.01.2025 · doar metadate · Original ↗
- ds_lucrari.docx
- duae.docx
- statie-de-dezinfectare-utilaj-1.doc
- castel-de-apa-poz.-3-2.doc
- castel-de-apa-poz.-2ab-3.doc
- pg-platforma-b-4.doc
- retele-de-apa-5.doc
- pg-platforma-c-6.doc
Oferte depuse 5
| Ofertant | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| SERALCON | 5 410 843,88 MDL | În examinare | 22.01.2025 09:35 UTC |
| Primaterax-nord | 5 412 410,70 MDL | În examinare | 21.01.2025 12:14 UTC |
| Valdcongrup SRL | 4 609 671,00 MDL | În examinare | 20.01.2025 13:55 UTC |
| BIOENERG CONSTRUCT | 4 299 547,88 MDL | În examinare | 22.01.2025 08:43 UTC |
| "VLADMIH COMPANY " | 3 963 786,04 MDL | În examinare | 21.01.2025 14:18 UTC |
Decizii de atribuire 5
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| "VLADMIH COMPANY " | 3 963 786,04 MDL | Ofertele au fost respinse | 22.01.2025 14:54 UTC |
| BIOENERG CONSTRUCT | 4 299 547,88 MDL | Ofertele au fost respinse | 22.01.2025 14:54 UTC |
| Valdcongrup SRL | 4 609 671,00 MDL | Câștigător desemnat | 20.02.2025 12:58 UTC |
| SERALCON | 5 410 843,88 MDL | Rezultat nedivulgat | 22.01.2025 13:30 UTC |
| Primaterax-nord | 5 412 410,70 MDL | Rezultat nedivulgat | 22.01.2025 13:30 UTC |
Criterii de calificare 1
Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
- I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
- I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True
Contracte 1
| Furnizor | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| Valdcongrup SRL | 4 609 671,00 MDL | Contract în pregătire | 20.02.2025 12:58 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.