Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1735071679552
Achiziție de valoare mică
Finalizată
Atribuire directă
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
751,72 MDL
Până la termen
Fără termen
Pentru acest tip de achiziție nu se publică un termen deschis de depunere
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Parametrii achiziției
- CPV
- 31 › 31200000-8 · Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Atribuire directă
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 2 223,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Regiment de Rachete Antiaeriene · 2 223,00 MDL · 2024-10-16 → 2024-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
24.12.2024 · 20:23 UTC
Se primesc oferte
01.12.2024
Desemnarea câștigătorului
24.12.2024
Executarea contractului
16.10.2024 → 31.12.2024 00:00 UTC
Obiectele achiziției 2
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Contactor HOC 17 12A | 31200000-8 Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice | 2 buc. |
| 2 | Deservire tehnică | 50800000-3 Diverse servicii de întreţinere şi de reparare | 3 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Contactor HOC 17 12A Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice | 751,72 MDL | mun.Chişinău str. Nicolae Testemiteanu | 16.10.2024 → 31.12.2024 | Atribuit |
Documente 5
- anexa 7 și 8 .docx
- anunț de participare .docx
- declarația de eligibilitate.docx
- ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (1).docx
- duae.doc
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| SRL TEHNO FOOD Documentele deciziei: oneread_20241224_2234.pdf ↗ | 751,72 MDL | Câștigător desemnat | 24.12.2024 20:37 UTC |
Contracte 1
| Furnizor | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| SRL TEHNO FOOD | 751,72 MDL | Contract în pregătire | 24.12.2024 20:37 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.