RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 2
Finalizată CPV 50112300-6

Servicii de spălare a unităților de transport( autocamioane și autobuze) a DRC, u.m1001, u.m1002 pentru anul 2025

DIRECŢIA REGIONALĂ ,,CENTRU" mun.Chişinău Publicat 06.12.2024 12:49
Valoarea lotului
36 000,00
MDL
Atribuit
29 376,00
Lava Aqua · 27.12.2024 11:50
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
06.12.2024 12:4909.12.2024 16:00
Depunere
09.12.2024 16:0013.12.2024 08:30
Evaluare
13.12.2024 08:30
Examinate
27.12.2024 11:50
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit Lava Aqua · 29 376,00 MDL · 27.12.2024 11:50

Obiectul achiziției

2
1
Servicii de spălare auto exterior, microbuz bază medie pasager 17 locuri(Ford)
50112300-6 Servicii de spălare a automobilelor şi servicii similare
Cantitate: 72 Bucata
2
Servicii de spălare auto complex, microbuz bază medie pasager 17 locuri(Ford)
50112300-6 Servicii de spălare a automobilelor şi servicii similare
Cantitate: 72 Bucata

Documentele achiziției

4
PDF
anunț de participare.pdf
Documentația de atribuire · 06.12.2024 12:49
PDF
caiet de sarcini.pdf
Documentația de atribuire · 06.12.2024 12:49
DOC
declaratie.doc
Documentația de atribuire · 06.12.2024 12:49
DOCX
anexele caietului de sarcini.docx
Documentația de atribuire · 06.12.2024 12:49
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
02.01.2025 08:00 → 30.12.2025 08:00
362 z.
Locul executării
mun.Chişinău
str.Tighina 34
-

Context de piață

Calcul Tenderi
după clasa 5011 · în 12 luni: 1405 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
350,0032 000,00 MDL
acest lot: 36 000,00 MDL · mai scump decât 90 % din achiziții ·în regiunea mun. Chișinău: 634
Metodologia indicatorilor

Istoricul autorității

Calcul Tenderi DIRECŢIA REGIONALĂ ,,CENTRU" · pe toată perioada
24
achiziții
12
cu câștigător
6
nedesfășurate
5
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: Lava Aqua (5)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 5011 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Servicii de spalatorie auto
S.R.L. "PARONAUTO-OPTIM"
333,33
finalizat · atribuit
servicii de spalatorie auto
FIRMA "GHERVAS-PETROL" S.R.L.
833,33
finalizat · atribuit
Deservirea unității de transport
S.R.L. "TESTARE-SERVICE"
333,33
finalizat · atribuit
Deservirea unității de transport
S.R.L. "TESTARE-SERVICE"
375,00
finalizat · atribuit
Servicii deservire/reparație auto
S.R.L. "MIE EXPRES"
3 119,17
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
29 376,00 MDL
Lava Aqua
La favorite