Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1731682873059
„Butoaie și tomberoane din masă plastică”
Nu a avut loc
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
121 200,00 MDL
Până la termen
expirat
21.11.2024 15:30 UTC
Loturi
3
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
„Butoaie și tomberoane din masă plastică”
Parametrii achiziției
- CPV
- 19 › 19500000-1 · Materiale din cauciuc şi din plastic
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 121 200,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Administrația Națională a Penitenciarelor · 121 200,00 MDL · 2024-11-15 → 2024-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
21.11.2024 · 15:30 UTC
Clarificarea condițiilor
15.11.2024 → 18.11.2024 15:30 UTC
Se primesc oferte
18.11.2024 → 21.11.2024 15:30 UTC
Executarea contractului
23.11.2024 → 30.12.2024 15:24 UTC
Obiectele achiziției 3
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Butoi/bidon de masă plastică cu capac | 19500000-1 Materiale din cauciuc şi din plastic | 100 buc. |
| 2 | 2 | Tomberon/ container pentru gunoi cu roți | 19500000-1 Materiale din cauciuc şi din plastic | 90 buc. |
| 3 | 3 | Tomberon/ container pentru gunoi cu roți | 19500000-1 Materiale din cauciuc şi din plastic | 70 buc. |
Loturi 3
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Butoi/bidon de masă plastică cu capac Formă: rotundă;
Volum: 190-220 litri;
Material: plastic alimentar.
| 47 000,00 MDL | mun.Chişinău str.Nicolae Titulescu 35 | 23.11.2024 → 30.12.2024 | Nereușită |
| 2 | Tomberon/ container pentru gunoi cu roți Formă: dreptunghiulară;
Volum: 110-130 litri;
Material: plastic;
Număr de roți: 2.
| 37 800,00 MDL | mun.Chişinău str.Nicolae Titulescu 35 | 23.11.2024 → 30.12.2024 | Nereușită |
| 3 | Tomberon/ container pentru gunoi cu roți Formă: dreptunghiulară;
Volum: 230-250 litri;
Material: plastic;
Număr de roți: 2.
| 36 400,00 MDL | mun.Chişinău str.Nicolae Titulescu 35 | 23.11.2024 → 30.12.2024 | Nereușită |
Documente 3
- anunt de participare.docx
- anunț de participare.pdf
- declarația de eligibilitate.docx
Decizii de atribuire 3
| Furnizor | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | — | Nu s-au depus oferte | 21.11.2024 15:30 UTC | |
| 2 | — | Nu s-au depus oferte | 21.11.2024 15:30 UTC | |
| 3 | — | Nu s-au depus oferte | 21.11.2024 15:30 UTC |