Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1731425943253
Servicii de audit financiar pentru anul 2024
Finalizată
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
85 000,00 MDL
Până la termen
expirat
20.11.2024 10:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
4
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Servicii de audit financiar pentru anul 2024
Parametrii achiziției
- CPV
- 79 › 79200000-6 · Servicii de contabilitate, servicii de audit şi servicii fiscale
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 85 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga” · 85 000,00 MDL · 2024-12-23 → 2025-04-24
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
12.11.2024 · 15:44 UTC
Clarificarea condițiilor
12.11.2024 → 14.11.2024 14:00 UTC
Se primesc oferte
14.11.2024 → 20.11.2024 10:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
20.11.2024
Executarea contractului
23.12.2024 → 24.04.2025 14:43 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de audit financiar pentru anul 2024 | 79200000-6 Servicii de contabilitate, servicii de audit şi servicii fiscale | 4 lună |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de audit financiar pentru anul 2024 | 85 000,00 MDL | mun.Chişinău str. N. Testemiteanu 29 | 23.12.2024 → 24.04.2025 | Rezultat nestabilit |
Documente 4
- anunt de participare.pdf
- declaratie de eligibilitate.docx
- model specificatii de pret.docx
- model specificatii tehnice.docx
Oferte depuse 4
| Ofertant | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| F.A. CONTAUDIT-SERVICE S.R.L. | 78 000,00 MDL | În examinare | 20.11.2024 08:24 UTC |
| DEUKALION S.R.L. | 95 000,00 MDL | În examinare | 15.11.2024 07:31 UTC |
| “First Audit International” SRL | 83 000,00 MDL | În examinare | 20.11.2024 09:31 UTC |
| Divers Audit | 84 000,00 MDL | În examinare | 18.11.2024 17:45 UTC |
Decizii de atribuire 4
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| F.A. CONTAUDIT-SERVICE S.R.L. Documentele deciziei: contract audit augur perla 2022.pdf ↗ · contract audit sfanta treime.semnat.semnat 2023.pdf ↗ · contract audit centrul republican diagnosticare medicala (1).semnat (1).semnat 2024.pdf ↗ · contractul spitalul raional hincesti.semnat.signed 2024.pdf ↗ · contract audit imsp institutul de medicina urgenta 2023.pdf ↗ · contract audit usarb 2021.pdf ↗ · contract spitalul raional cahul.semnat.signed 2024.pdf ↗ · decizie audit financiar.pdf ↗ | 78 000,00 MDL | Câștigător desemnat | 25.11.2024 14:26 UTC |
| “First Audit International” SRL | 83 000,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 20.11.2024 10:00 UTC |
| Divers Audit | 84 000,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 20.11.2024 10:00 UTC |
| DEUKALION S.R.L. | 95 000,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 20.11.2024 10:00 UTC |
Criterii de calificare 1
Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
- I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
- I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True