RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 7
Finalizată CPV 39200000-4

Saci pentru gunoi 35l

Secretariatul Parlamentului Republicii Moldova mun.Chişinău Publicat 24.10.2024 09:19
Valoarea lotului
6 000,00
MDL
Atribuit
3 803,92
New Trade SRL · 13.11.2024 10:41
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
24.10.2024 09:1928.10.2024 14:00
Depunere
28.10.2024 14:0031.10.2024 22:00
Evaluare
01.11.2024 14:33
Examinate
13.11.2024 10:41
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit New Trade SRL · 3 803,92 MDL · 13.11.2024 10:41

Obiectul achiziției

1
1
Saci pentru gunoi 35l
39200000-4 Accesorii de mobilier
Cantitate: 400 Bucata

Documentele achiziției

2
PDF
anunt departicipare.pdf
Anunț de participare · 24.10.2024 09:19
DOCX
anunt de participare.docx
Anunț de participare · 24.10.2024 09:19
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
04.11.2024 18:00 → 30.12.2024 18:00
56 z.
Locul executării
mun.Chişinău
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
-

Context de piață

Calcul Tenderi
după codul 39200000 · în 12 luni: 1317 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
250,0040 407,91 MDL
acest lot: 6 000,00 MDL ·în regiunea mun. Chișinău: 374
Metodologia indicatorilor

Istoricul autorității

Calcul Tenderi Secretariatul Parlamentului Republicii Moldova · pe toată perioada
747
achiziții
496
cu câștigător
100
nedesfășurate
135
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: BTS PRO (243)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 3920 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Закупка отбойных планок
S.R.L. "BA.MOBILA"
82 654,00
finalizat · atribuit
Butelii pentru apă
SOCIETATEA COMERCIALA "BIO COUNTRY" S.R.L.
333,33
finalizat · atribuit
Procurare diplome si rame
S.R.L. "EXROS-SERVICE"
10 800,00
finalizat · atribuit
Procurare farfurii personalizate
S.R.L. "EXROS-SERVICE"
2 250,00
finalizat · atribuit
Procurare trofee
INTREPRINZATOR INDIVIDUAL "PRISACARU SERGIU"
3 000,00
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
3 803,92 MDL
New Trade SRL
La favorite