Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1728914096177
Reparatia capitala a str. La Mori cu lungimea de 0.220 km, si a str. Alexandru cel Bun cu lingimea de 0,120 km, din or. Cainari, r. Causeni (str. La Mori , Etapa 1 Sectorul 1, cu lungimea de 0.100 km )
Nu a avut loc
Achiziție de valoare mică
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
681 270,00 MDL
Până la termen
expirat
27.10.2024 21:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Reparatia capitala a str. La Mori cu lungimea de 0.220 km, si a str. Alexandru cel Bun cu lingimea de 0,120 km, din or. Cainari, r. Causeni (str. La Mori , Etapa 1 Sectorul 1, cu lungimea de 0.100 km )
Parametrii achiziției
- CPV
- 45 › 45200000-9 · Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
- Categorie
- Lucrări
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 681 270,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Primaria orasului Cainari · 681 270,00 MDL · 2024-10-14 → 2024-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
27.10.2024 · 21:00 UTC
Clarificarea condițiilor
14.10.2024 → 21.10.2024 13:30 UTC
Se primesc oferte
21.10.2024 → 27.10.2024 21:00 UTC
Executarea contractului
29.10.2024 → 30.12.2024 16:00 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Reparatia capitala a str. La Mori cu lungimea de 0.220 km, si a str. Alexandru cel Bun cu lingimea de 0,120 km, din or. Cainari, r. Causeni (str. La Mori , Etapa 1 Sectorul 1, cu lungimea de 0.100 km ) | 45200000-9 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Reparatia capitala a str. La Mori cu lungimea de 0.220 km, si a str. Alexandru cel Bun cu lingimea de 0,120 km, din or. Cainari, r. Causeni (str. La Mori , Etapa 1 Sectorul 1, cu lungimea de 0.100 km ) | 681 270,00 MDL | or.Căinari or.Cainari str.C.Negraia 8 | 29.10.2024 → 30.12.2024 | Nereușită |
Documente 4
- anunt_de_participare_lucrari .semnat.pdf
- caiet de sarcini .semnat.pdf
- documentatia standart lucrari.semnat.pdf
- DUAE .semnat.pdf
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Nu s-au depus oferte | 27.10.2024 21:00 UTC |
Modificări oficiale 2
14.10.2024 14:23 UTC
General change of Contract Notice
14.10.2024 15:14 UTC
General change of Contract Notice