RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1728479274276

Echipamentului pentru instalarea/completarea unor terenuri de joacă și amenajarea teritoriului acestora pe teritoriul or.Codru, mun.Chișinău (10 terenuri de joacă)

Anulată Licitație deschisă ·Criteriu de atribuire: Automat

Motivul anulării

Întrucât valoarea financiară a ofertei depuse în cadrul procedurii depășește valoarea fondurilor alocate pentru îndeplinirea contractului de achiziții publice, autoritatea contractantă în baza art.71 alin.1 lit.d) din Legea nr. 131 din 03.07.2015, dispune anularea procedurii de achiziție publică.

Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.

Valoare estimată
757 500,00 MDL
Până la termen
expirat
30.10.2024 07:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
1
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Echipamentului pentru instalarea/completarea unor terenuri de joacă și amenajarea teritoriului acestora pe teritoriul or.Codru, mun.Chișinău (10 terenuri de joacă)

Parametrii achiziției

CPV
3737500000-3 · Jocuri şi jucării; atracţii de bâlci
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
757 500,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Primăria or.Codru · 757 500,00 MDL · 2024-10-09 → 2024-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
05.12.2024 · 14:22 UTC
Clarificarea condițiilor
09.10.2024 → 19.10.2024 14:00 UTC
Se primesc oferte
19.10.2024 → 30.10.2024 07:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
30.10.2024
Executarea contractului
11.11.2024 → 31.12.2024 14:21 UTC

Obiectele achiziției 14

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Leagăn37500000-3
Jocuri şi jucării; atracţii de bâlci
4 buc.
2Carusel37500000-3
Jocuri şi jucării; atracţii de bâlci
3 buc.
3Tobogan unic37500000-3
Jocuri şi jucării; atracţii de bâlci
5 buc.
4Nisipieră cu capac37500000-3
Jocuri şi jucării; atracţii de bâlci
3 buc.
5Balansoar37500000-3
Jocuri şi jucării; atracţii de bâlci
5 buc.
6Balansoar pe arc elicoidal cu 2 locuri37500000-3
Jocuri şi jucării; atracţii de bâlci
1 buc.
7Balansoar pe arc elicoidal37500000-3
Jocuri şi jucării; atracţii de bâlci
2 buc.
8Poartă fotbal și baschet37500000-3
Jocuri şi jucării; atracţii de bâlci
1 buc.
9Bancă cu spetează37500000-3
Jocuri şi jucării; atracţii de bâlci
13 buc.
10Plăci din cauciuc37500000-3
Jocuri şi jucării; atracţii de bâlci
30 buc.
11Iarbă artificială37500000-3
Jocuri şi jucării; atracţii de bâlci
259 buc.
12Gard37500000-3
Jocuri şi jucării; atracţii de bâlci
291,6 buc.
13Prundiș37500000-3
Jocuri şi jucării; atracţii de bâlci
12,98 buc.
14Stîlp iluminare37500000-3
Jocuri şi jucării; atracţii de bâlci
4 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Echipamentului pentru instalarea/completarea unor terenuri de joacă și amenajarea teritoriului acestora pe teritoriul or.Codru, mun.Chișinău (10 terenuri de joacă)757 500,00 MDLor.Codru (mun. Chişinău)
str.Costiujeni, 8
11.11.2024 → 31.12.2024Anulată

Întrebări și răspunsuri 1

15.10.2024 08:53 UTC · DALE DE CAUCIUC
In caietul de sarcini ati indicat dale de cauciuc.Va rog sa precizati daca necesita montarea acestora,daca da,pe ce fel de suprafata va fi facuta montarea?necesita pregatirea terenului,betonarea? Multumesc pentru raspuns.
Răspunsul autorității: Buna ziua. Montarea dalelor necesita pregătirea terenului și anume din acest motiv am stabilit obligatorie vizita amplasamentului în teritoriu pentru data de 17.10.24

Documente 5

  • anuntul de participare teren de joaca.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire09.10.2024
  • caiet de sarcini teren de joaca.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire09.10.2024
  • terenuri_joaca ff.xlsx
    doar metadateDocumentația de atribuire09.10.2024
  • doc. standard.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire09.10.2024
  • duae.doc
    doar metadateDocumentația de atribuire09.10.2024

Oferte depuse 1

OfertantValoareaStatusPublicat
PLAYGROUND STORE SRL859 900,00 MDLÎn examinare29.10.2024 16:44 UTC

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
PLAYGROUND STORE SRL859 900,00 MDLDecizia se examinează30.10.2024 07:00 UTC

Modificări oficiale 2

09.10.2024 13:28 UTC
General change of Contract Notice
01.11.2024 15:09 UTC · Anulare · Anunț de participare
Echipamentului pentru instalarea/completarea unor terenuri de joacă și amenajarea teritoriului acestora pe teritoriul or.Codru, mun.Chișinău (10 terenuri de joacă)
Întrucât valoarea financiară a ofertei depuse în cadrul procedurii depășește valoarea fondurilor alocate pentru îndeplinirea contractului de achiziții publice, autoritatea contractantă în baza art.71 alin.1 lit.d) din Legea nr. 131 din 03.07.2015, dispune anularea procedurii de achiziție publică.

Criterii de calificare 1

Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
  • I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
  • I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True