Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1728302912597
Procurarea pieselor de schimb
Anulată
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Motivul anulării
gresit
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
7 955,00 MDL
Până la termen
expirat
18.10.2024 12:30 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Procurarea pieselor de schimb
Parametrii achiziției
- CPV
- 34 › 34300000-0 · Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 7 955,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- CENTRUL DE PĂSTRARE TEHNICĂ ARMAMENT ŞI PATRIMONIU MILITAR · 7 955,00 MDL · 2024-04-15 → 2024-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
07.10.2024 · 12:21 UTC
Clarificarea condițiilor
07.10.2024 → 15.10.2024 12:30 UTC
Se primesc oferte
15.10.2024 → 18.10.2024 12:30 UTC
Executarea contractului
20.10.2024 → 30.12.2024 13:15 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Procurarea pieselor de schimb | 34300000-0 Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule | 36 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Procurarea pieselor de schimb | 7 955,00 MDL | or.Floreşti (r-l Floreşti) Strada Mihai Viteazu 34a | 20.10.2024 → 30.12.2024 | Anulată |
Documente 1
- piese jcb.pdf
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Lot anulat | 07.10.2024 12:21 UTC |
Modificări oficiale 1
07.10.2024 12:21 UTC · Anulare · Anunț de participare
Procurarea pieselor de schimb
gresit