Finalizată
CPV 18300000-2
Tricou
Valoarea lotului
25 000,00
MDL
Atribuit
18 700,00
Anghel-Lux · 31.10.2024 12:20
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
07.10.2024 14:32→ 14.10.2024 10:00
Depunere
14.10.2024 10:00→ 17.10.2024 10:00
Evaluare
18.10.2024 15:10
Examinate
31.10.2024 12:20
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit
Anghel-Lux · 18 700,00 MDL · 31.10.2024 12:20
Obiectul achiziției
2
1
Tricou femei
18300000-2
Articole de îmbrăcăminte
Cantitate: 200 Bucata
2
Tricou bărbați
18300000-2
Articole de îmbrăcăminte
Cantitate: 200 Bucata
Documentele achiziției
8
PDF
anunț de participare.signed.pdf
Documentația de atribuire · 07.10.2024 14:32
PDF
documentația standard (1).signed.pdf
Documentația de atribuire · 07.10.2024 14:32
PDF
anunț de participare (1).signed.pdf
Documentația de atribuire · 10.10.2024 09:05
PDF
documentația standard (2).signed.pdf
Documentația de atribuire · 10.10.2024 09:05
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
21.10.2024 14:31 → 31.12.2024 14:31
71 z.
Locul executării
mun.Bălţi
mun. Bălţi str. Veteranilor, 3/1
-
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 18300000 · în 12 luni: 167 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
733,3353 000,00 MDL
acest lot: 25 000,00 MDL
·în regiunea mun. Bălți: 7
Istoricul autorității
Calcul Tenderi Centrul de plasament temporar pentru persoane cu dezabilitati (adulte) mun. Balti · pe toată perioada411
achiziții
169
cu câștigător
16
nedesfășurate
32
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
SRL DENIADI
(76)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 1830 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Maiouri personalizate
S.R.L. "EXROS-SERVICE"
6 000,00
finalizat · atribuit
Procurare maiouri
S.R.L. "EXROS-SERVICE"
4 500,00
finalizat · atribuit
procurarea tricouri
SOCIETATEA COMERCIALA "AVECOM-NET" S.R.L.
2 375,00
finalizat · atribuit
Servicii confectionare mantii
PLAMADEALA SVETLANA
4 050,00
finalizat · atribuit
Maiouri
S.R.L. "AV-TEX PRIM"
3 125,00
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.