Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1727642746731
Lucrari de constructie a volierului pentru „Lemuri” și amenajare Zona „Recreație” pe teritoriu ÎM „Gradina Zoologică”
Finalizată
Achiziție de valoare mică
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
810 830,00 MDL
Până la termen
expirat
12.10.2024 10:30 UTC
Loturi
2
Oferte depuse
4
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Decizia se examinează
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Lotul 1
Lucrari de constructie a volierului pentru Lemuri
Lotul 2
Lucrari de amenajare peisagistica zona recreatie
Parametrii achiziției
- CPV
- 45 › 45400000-1 · Lucrări de finisare a construcţiilor
- Categorie
- Lucrări
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 810 830,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Grădina Zoologică · 810 830,00 MDL · 2024-09-29 → 2024-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
29.09.2024 · 20:50 UTC
Clarificarea condițiilor
29.09.2024 → 04.10.2024 08:30 UTC
Se primesc oferte
04.10.2024 → 12.10.2024 10:30 UTC
Desemnarea câștigătorului
12.10.2024
Executarea contractului
22.10.2024 → 31.12.2024 21:49 UTC
Obiectele achiziției 2
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Lucrari de constructie a volierului pentru Lemuri | 45400000-1 Lucrări de finisare a construcţiilor | 1 buc. |
| 2 | 2 | Lucrari de amenajare peisagistica zona recreatie | 45400000-1 Lucrări de finisare a construcţiilor | 1 buc. |
Loturi 2
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lucrari de constructie a volierului pentru Lemuri | 305 260,00 MDL | mun.Chişinău bd.Dacia 50/7 | 22.10.2024 → 31.12.2024 | Rezultat nestabilit |
| 2 | Lucrari de amenajare peisagistica zona recreatie | 505 570,00 MDL | mun.Chişinău bd.Dacia 50/7 | 22.10.2024 → 31.12.2024 | Rezultat nestabilit |
Documente 4
- anunt de participare.signed (1).pdf
- caiet de sarcini (2).docx
- ds_lucrari.docx
- duae (1).doc
Oferte depuse 4
| Ofertant | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| LIVART PRIM SRL | 2 | 459 391,22 MDL | În examinare | 11.10.2024 16:50 UTC |
| ANDRISTEAM | 2 | 509 056,06 MDL | În examinare | 11.10.2024 17:16 UTC |
| ANDRISTEAM | 1 | 220 690,66 MDL | În examinare | 11.10.2024 17:04 UTC |
| LIVART PRIM SRL | 1 | 205 012,68 MDL | În examinare | 11.10.2024 16:49 UTC |
Decizii de atribuire 4
| Furnizor | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| LIVART PRIM SRL | 1 | 205 012,68 MDL | Ofertele au fost respinse | 15.10.2024 05:53 UTC |
| ANDRISTEAM | 1 | 220 690,66 MDL | Decizia se examinează | 12.10.2024 10:30 UTC |
| LIVART PRIM SRL | 2 | 459 391,22 MDL | Ofertele au fost respinse | 15.10.2024 05:59 UTC |
| ANDRISTEAM | 2 | 509 056,06 MDL | Ofertele au fost respinse | 15.10.2024 06:04 UTC |
Criterii de calificare 1
Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
- I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
- I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True