RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1721799114527

Licențe pentru produs program „Microsoft Teams Enterprise”

Finalizată Achiziție de valoare mică (micro) ·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
129 658,00 MDL
Până la termen
expirat
01.08.2024 07:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
3
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Licențe pentru produs program „Microsoft Teams Enterprise”

Parametrii achiziției

CPV
4848510000-6 · Pachete software de comunicaţii
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
129 658,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Agentia Servicii Publice · 129 658,00 MDL · 2024-01-01 → 2024-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
24.07.2024 · 05:37 UTC
Clarificarea condițiilor
24.07.2024 → 29.07.2024 06:00 UTC
Se primesc oferte
29.07.2024 → 01.08.2024 07:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
02.08.2024
Executarea contractului
16.08.2024 → 30.12.2024 06:35 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Licențe pentru produs program „Microsoft Teams Enterprise”48517000-5
Pachete software IT
115 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Licențe pentru produs program „Microsoft Teams Enterprise”
Tip licență: licență pentru produs program „Microsoft Teams Enterprise” (licențe noi). Cerințe speciale obligatorii: licențele vor fi utilizate din domeniul local asp.gov.md. Furnizorul licențelor trebuie să asigure: -subscrierea (timp de 12 luni) conectată la tenant-ul existent: aspgov.onmicrosoft.com; - conectarea utilizatorilor noi din domeniul AD asp.gov.md prin utilizarea aplicației Azure AD Connect existentă.
129 658,00 MDLmun.Chişinău
str. Puskin, 42
16.08.2024 → 30.12.2024Atribuit

Documente 7

  • anexa 24 -modelul contractului licente ms teams.signed.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire24.07.2024
  • anexe la documentatia standard.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire24.07.2024
  • anexe la documentatia standard.signed.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire24.07.2024
  • anunt de participare.signed.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire24.07.2024
  • aviz 3011-571 din 19.07.2024 coordonare age.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire24.07.2024
  • declaratie de eligibilitate.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire24.07.2024
  • declaratie de eligibilitate.signed.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire24.07.2024

Oferte depuse 3

OfertantValoareaStatusPublicat
Noventiq International98 900,00 MDLÎn examinare31.07.2024 09:20 UTC
I.C.S. Reliable Solutions Distributor S.R.L.125 005,00 MDLÎn examinare31.07.2024 12:27 UTC
BTS PRO99 291,00 MDLÎn examinare31.07.2024 13:23 UTC

Decizii de atribuire 3

FurnizorValoareaStatusPublicat
Noventiq International98 900,00 MDLCâștigător desemnat08.08.2024 13:36 UTC
BTS PRO99 291,00 MDLRezultat nedivulgat02.08.2024 12:14 UTC
I.C.S. Reliable Solutions Distributor S.R.L.125 005,00 MDLRezultat nedivulgat02.08.2024 12:14 UTC

Criterii de calificare 1

Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
  • I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
  • I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True

Contracte 1

FurnizorSuma atribuităStatusPublicat
Noventiq International98 900,00 MDLContract în pregătire08.08.2024 13:37 UTC

Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.