RU RO
Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1718264423141

PROCURARE MARFURI DE CANCELARIE

Anulată Atribuire directă ·Criteriu de atribuire: Doar prețul

Motivul anulării

Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).

Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.

Valoare estimată
15 349,00 MDL
Până la termen
Fără termen
Pentru acest tip de achiziție nu se publică un termen deschis de depunere
Loturi
3
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

PROCURARE MARFURI DE CANCELARIE

Parametrii achiziției

CPV
3030100000-0 · Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Atribuire directă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
15 349,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
DIRECTIA INVATAMINT A CONSILIULUI RAIONAL HINCESTI · 15 349,00 MDL · 2024-05-01 → 2024-06-13 · PROCURARE MARFURI DE CANCELARIE
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
09.07.2024 · 12:49 UTC
Se primesc oferte
01.05.2024
Desemnarea câștigătorului
13.06.2024
Executarea contractului
01.05.2024 → 31.05.2024 08:00 UTC

Obiectele achiziției 3

#LotObiectele achizițieiCPVCantitate
11MARFURI DE CANCELARIE30100000-0
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
38 unitate
22MARFURI DE CANCELARIE30100000-0
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
400 unitate
33MARFURI DE CANCELARIE30100000-0
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
120 unitate

Loturi 3

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1MARFURI DE CANCELARIE
-
3 685,00 MDLmun.Hînceşti (r-l Hînceşti)
Hancu Mihalcea nr.138
01.05.2024 → 31.05.2024Anulată
2MARFURI DE CANCELARIE
-
7 497,00 MDLmun.Hînceşti (r-l Hînceşti)
Hancu Mihalcea nr.138
01.05.2024 → 31.05.2024Anulată
3MARFURI DE CANCELARIE
-
4 167,00 MDLmun.Hînceşti (r-l Hînceşti)
Hancu Mihalcea nr.138
01.05.2024 → 31.05.2024Anulată

Documente 0

Documentele nu sunt publicate în sursa oficială.

Decizii de atribuire 3

FurnizorLotValoareaStatusPublicat
II CIUBOTARU OLESEA
Prețurile unitare ale câștigătorului: 97,00 MDL/unitate
13 685,00 MDL
Suma fără TVA: 4 421,00
În examinare13.06.2024 08:02 UTC
II CIUBOTARU OLESEA
Prețurile unitare ale câștigătorului: 19,00 MDL/unitate
27 497,00 MDL
Suma fără TVA: 8 996,00
În examinare13.06.2024 08:02 UTC
II CIUBOTARU OLESEA
Prețurile unitare ale câștigătorului: 35,00 MDL/unitate
34 167,00 MDL
Suma fără TVA: 5 000,00
În examinare13.06.2024 08:02 UTC

Modificări oficiale 1

09.07.2024 12:49 UTC · Anulare · Anunț de participare
Fac parte din contractul deja raportat
string

Contracte 1

FurnizorLotSuma atribuităStatusPublicat
II CIUBOTARU OLESEA34 167,00 MDLAnulată13.06.2024 08:02 UTC

Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.