RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 1
Finalizată CPV 15900000-7

Lotul 1 Apa potabilă plată și carbogazoasă

Grădina Zoologică mun.Chişinău Publicat 31.05.2024 16:19
Valoarea lotului
29 000,00
MDL
Status
Finalizată
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
31.05.2024 14:2203.06.2024 10:00
Depunere
03.06.2024 10:0006.06.2024 10:00
Evaluare
06.06.2024 10:00
Examinate
În această procedură nu se organizează licitație electronică

Obiectul achiziției

2
1
Apă potabilă (1,5 l) plată
15900000-7 Băuturi, tutun şi produse conexe
Cantitate: 1 000 Bucata
2
Apă potabilă (1,5l) carbogazoasă
15900000-7 Băuturi, tutun şi produse conexe
Cantitate: 2 680 Bucata

Documentele achiziției

2
PDF
anunt de participare.pdf
Anunț de participare · 31.05.2024 14:22
PDF
anunt de participare.pdf
Anunț de participare · 31.05.2024 16:19
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
10.06.2024 14:18 → 31.12.2024 14:18
204 z.
Locul executării
mun.Chişinău
bd.Dacia 50/7
-

Context de piață

Calcul Tenderi
după codul 15900000 · în 12 luni: 722 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
72,0018 566,66 MDL
acest lot: 29 000,00 MDL · mai scump decât 90 % din achiziții ·în regiunea mun. Chișinău: 210
Metodologia indicatorilor

Istoricul autorității

Calcul Tenderi Grădina Zoologică · pe toată perioada
295
achiziții
104
cu câștigător
35
nedesfășurate
40
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: SRL "Lovis Angro" (95)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 1590 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Apă minerală plată și carbogazoasă
S.R.L. KAUFLAND
140 994,60
finalizat · atribuit
APA POTABILA
CASA COMERCIALA AQUATRADE S.R.L.
653,32
finalizat · atribuit
Izvorul Minunilor 0,5l plată
CASA DE COMERț "VITA" S.R.L.
6 573,60
finalizat · atribuit
PROCURAREA APEI POTABILE
SOCIETATEA COMERCIALA "GELIBERT - COM" S.R.L.
406,00
finalizat · atribuit
procurarea apei potabile
CASA COMERCIALA AQUATRADE S.R.L.
3 680,00
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
Finalizată
La favorite