Finalizată
CPV 71200000-0
Servicii de supraveghere tehnica a lucrărilor Zona pietonală cu piste pentru bicicliști între străzile M. Viteazul, I. Gararin, Basarabia și drum de conexiune pentru transport auto între străzile I. Gagarin și Basarabia, or. Ialoveni (REPETAT)
Valoarea lotului
177 951,58
MDL
Status
Finalizată
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
21.05.2024 08:46→ 31.05.2024 10:00
Depunere
31.05.2024 10:00→ 05.06.2024 10:00
Evaluare
05.06.2024 10:00
Examinate
fără date
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Obiectul achiziției
1
1
Servicii de supraveghere tehnica a lucrărilor Zona pietonală cu piste pentru bicicliști între străzile M. Viteazul, I. Gararin, Basarabia și drum de conexiune pentru transport auto între străzile I. Gagarin și Basarabia, or. Ialoveni (REPETAT)
71200000-0
Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Cantitate: 1 Bucata
Documentele achiziției
3
PDF
12.1 anunt de participare rt ialoveni.semnat.pdf
Anunț de participare · 21.05.2024 08:46
PDF
12.2. duae rt ialoveni.semnat.pdf
Documentația de atribuire · 21.05.2024 08:46
PDF
12.3. documentatie de licitatie rt ialoveni.semnat.pdf
Documentația de atribuire · 21.05.2024 08:46
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
07.06.2024 08:00 → 30.12.2027 08:43
1301 z.
Locul executării
or.Ialoveni
str. Alexandru cel Bun, 33
- termenul pentru deschiderea ofertelor a fost stabilit în conformitate cu prevederile art.51, alin. (4) și (5) Legea 131 din 15.07.2015 (4
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 71200000 · în 12 luni: 1256 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
1 681,00416 666,67 MDL
acest lot: 177 951,58 MDL
·în regiunea Ialoveni: 52
Istoricul autorității
Calcul Tenderi Agenția de Dezvoltare Regională Centru · pe toată perioada149
achiziții
61
cu câștigător
22
nedesfășurate
35
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
Izodromgaz
(5)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 7120 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Servicii de proiectare privind elaborare a studiului de fezabilitate pentru reparația capitală/reconstrucția drumului M3 Chişinău – Comrat – Giurgiuleşti – frontiera cu România, km 7,35 - 44,35
8 333 472,00
ofertare până 02.10 10:00
Servicii de proiectare privind elaborare a studiului de fezabilitate pentru reparația capitală/reconstrucția drumului M3 Chişinău – Comrat – Giurgiuleşti – frontiera cu România, km 70,50 - 82,33
2 737 753,00
ofertare până 02.10 10:00
Servicii de supraveghere de autor
FIRMA "CAZACU" S.R.L.
14 505,00
finalizat · atribuit
Servicii de control al calității lucrărilor la obiectul ”Lucrări de conectare la rețele de electricitate, apeduct și canalizare a cabinei modulare str.A.Mateevici 9, or.Căușeni”
Î.I. PLATON ALEXNDRU
1 674,47
finalizat · atribuit
”Lucrări de reparații capitale ale împrejmuirilor clădirii administrative str.A.Mateevici 9, or.Căușeni”
ÎI”Platon Alexandru
1 913,69
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.