RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1715962809794

AO RENAȘTEREA anunță Apel Public privind contractarea serviciilor de logistică pentru desfășurarea Youth Leadership Accelerator

Nu a avut loc Achiziție de valoare mică (micro) ·Criteriu de atribuire: Manual
Valoare estimată
40 000,00 MDL
Până la termen
expirat
21.05.2024 19:30 UTC
Loturi
3
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Proiectul “ Youth Leaders: Împreună pentru guvernanță locală participativă” este realizat de AO “RENAȘTEREA”, în cadrul Programului „Capacitarea organizațiilor locale de tineret din Moldova (faza II)”, implementat de Consiliul Naţional al Tineretului din Moldova, în parteneriat cu Consiliul Național al Tineretului din Danemarca, cu suportul financiar al New Democracy Fund. Programul de instruire “Youth Leadership Accelerator”, reprezintă un program de 2 zile, destinat pentru 21 de tineri (fete și băieți), proveniți din 7 localități partenere din raionul Ștefan Vodă. Evenimentul include ateliere și sesiuni de instruire pe domeniul: participarea civică și decizională, funcționarea autorităților publice și guvernanța participativă, politicile de tineret, participarea electorală și impactul ei, etc. Instruirile vor fi facilitate de experți și speakeri relevanți pe domeniile instruirii.

Parametrii achiziției

CPV
5555100000-1 · Servicii hoteliere
Categorie
Servicii
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Manual
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
40 000,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
AO RENAȘTEREA · 40 000,00 MDL · 2024-05-17 → 2024-05-26
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
21.05.2024 · 19:30 UTC
Clarificarea condițiilor
17.05.2024 → 18.05.2024 19:00 UTC
Se primesc oferte
18.05.2024 → 21.05.2024 19:30 UTC
Executarea contractului
25.05.2024 → 26.05.2024 15:00 UTC

Obiectele achiziției 3

#LotObiectele achizițieiCPVCantitate
11Servicii de cazare participanți55100000-1
Servicii hoteliere
1 zi
22Servicii de cazare (24 pers*1 noapte)55100000-1
Servicii hoteliere
1 zi
33Servicii de alimentare (24 pers * 2 zile)55100000-1
Servicii hoteliere
2 zi

Loturi 3

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Servicii de locațiune spațiu
Locațiune sală: a) Spațiu cu o capacitate de minim 25 participanți. b) Dotări tehnice (proiector (preferabil: suspendat de tavan), ecran de proiecție, sistem audio de calitate etc.). c) Posibilitatea de configurare a sălii în funcție de necesități. d) Accesibilitate facilă și suficientă.
3 333,00 MDLs.Talmaza
str. 27 august 182
25.05.2024 → 26.05.2024Nereușită
2Servicii de cazare participanți
Servicii de cazare: a) Capacitate de cazare pentru 24 de persoane b) Nr. Camere disponibile pentru cazare pentru participanții evenimentelor (Nr. persoane per cameră, tip cameră, etc.) c) Specificații pentru fiecare cameră, inclusiv facilități (Wi-Fi, televizor, etc.). d) Situarea preferată: în apropierea locației evenimentului sau cu transport asigurat.
18 888,00 MDLs.Talmaza
str. 27 august 182
25.05.2024 → 26.05.2024Nereușită
3Servicii de alimentare participanți
Servicii de alimentare: a) Capacitate de alimentare a 24 de persoane. b) Opțiuni pentru diete speciale (vegetarieni, vegani, restricții alimentare). c) Program flexibil pentru servirea mesei în concordanță cu agenda evenimentelor.
17 779,00 MDLs.Talmaza
str. 27 august 182
25.05.2024 → 26.05.2024Nereușită

Documente 3

  • apel_public_mai_2024.pdf
    doar metadateSpecificații tehnice17.05.2024
  • duae_ro_0.doc
    doar metadateDocumentația de atribuire17.05.2024
  • sol_054_oferta_comerciala.pdf
    doar metadateAnunț de participare17.05.2024

Decizii de atribuire 3

FurnizorLotValoareaStatusPublicat
1Nu s-au depus oferte21.05.2024 19:30 UTC
2Nu s-au depus oferte21.05.2024 19:30 UTC
3Nu s-au depus oferte21.05.2024 19:30 UTC