Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1713425039902
Servicii de evaluare
Anulată
Atribuire directă
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Motivul anulării
Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
1 000,00 MDL
Până la termen
Fără termen
Pentru acest tip de achiziție nu se publică un termen deschis de depunere
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Servicii de evaluare
Parametrii achiziției
- CPV
- 71 › 71300000-1 · Servicii de inginerie
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Atribuire directă
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 1 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- PRIMARIA VARVAREUCA · 1 000,00 MDL · 2024-01-01 → 2024-12-30 · Servicii de evaluare
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
18.04.2024 · 11:21 UTC
Se primesc oferte
01.01.2024
Desemnarea câștigătorului
18.04.2024
Executarea contractului
01.01.2024 → 31.12.2024 07:30 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de evaluare | 71300000-1 Servicii de inginerie | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de evaluare - | 1 000,00 MDL | s.Vărvăreuca R-NUL FLORESTI S.VARVAREUCA | 01.01.2024 → 31.12.2024 | Anulată |
Documente 0
Documentele nu sunt publicate în sursa oficială.
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| S.R.L. EVALTIM-GRUP Prețurile unitare ale câștigătorului: 1 000,00 MDL/buc. | 1 000,00 MDL Suma fără TVA: 1 000,00 | În examinare | 18.04.2024 07:37 UTC |
Modificări oficiale 1
18.04.2024 11:21 UTC · Anulare · Anunț de participare
Publicat de 2 ori
string
Contracte 1
| Furnizor | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| S.R.L. EVALTIM-GRUP | 1 000,00 MDL | Anulată | 18.04.2024 07:37 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.